ВИВЧАЄМО ЗБРОЮ НА ПРАКТИЦІ! Рекомендовані

23 березня 2018, 4:08 pm

Кафедра підприємництва і торгівлі ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського 21 березня 2018 р. проводила комплексні виїзні практичні заняття з дисципліни «Товарознавство непродовольчих товарів» за темою «Товарознавство товарів для полювання»; з дисципліни «Експертиза в митній справі» за темою «Товарознавча експертиза вогнепальної, холодної зброї та конструктивно схожих з нею виробів»; з дисципліни «Управління якістю та безпечність непродовольчих товарів» за темою «Вимоги якості та безпечність вогнепальної та холодної зброї».

Студенти груп ТЕМС-14, ТЕМС-16с, ТКДН-15, ТКДП-15 разом з викладачами кафедри декілька годин слухали цікаву доповідь фахівців з магазину зброї «Тайга», досліджували і вивчали різні види мисливської, нарізної, спортивної, холодної зброї. Спеціалістами магазину «Тайга» були представлені основні види зброї, що використовуються для полювання, надана їх детальна класифікація і характеристика та специфічні деталі, знання яких необхідно для проведення експертизи різних видів зброї. Детальне ознайомлення з різновидами боєприпасів, їх особливостями та отримання інформації щодо вимог контролю якості мисливських рушниць, маркування, пакування і зберігання товарів для полювання поглибило знання з дисциплін та допоможе студентам – бакалаврам у підготовці майбутніх наукових робіт. Відвідування тиру «Тайга» дозволило слухачам на практиці ознайомитися з функціональними особливостями зброї, потренуватися у її використанні та закріпити на практиці інструктаж з безпеки поводження зі зброєю, який був проведений інструктором з кульової стрільби Сергієм Григоровичем.

Адміністрація ДонНУЕТ ім. М. Барановського висловлює подяку керівництву і працівникам збройного магазину-тиру-майстерні «Тайга» за сприяння в проведенні заходу та надання цікавої і корисної інформації для  закріплення професійних знань студентів і отримання ними практичних навичок.

Практичні заняття проводили старший викладач кафедри підприємництва і торгівлі, к.е.н. Скляр Н.М., асистент кафедри Іоненко Г.В. та спеціалісти збройного магазину-тиру-майстерні «Тайга».