У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему "Облік праці та її оплати, облік розрахунків з бюджетом" Рекомендовані

11 березня 2018, 3:13 pm

06.03.2018 року викладачем кафедри обліку та аудиту, кандидатом економічних наук, доцентом Шевченко Любов Ярославівна було проведено відкрите лекційне заняття у академічних групах ФІН -16, БС-16, МН-16 з дисципліни "Бухгалтерський облік" за темою "Облік праці та її оплати, облік розрахунків з бюджетом".

На відкритій лекції були присутні:

Директор ННІУА, кандидат економічних наук, доцент Каминський П.Д.

Доктор технічних наук, доцент кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання Хорольський В.П.

Завідувач кафедри фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Слободянюк Н.О.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи Нєізвєстна О.В.

Кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку та аудиту Шендригоренко М.Т.