Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит" Рекомендовані

26 лютого 2018, 12:39 pm

12 лютого 2018 року в корпусі університету відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Облік і аудит". Участь в олімпіаді взяли студенти четвертого курсу ступеня бакалавр спеціальності «Облік і аудит» та 1 курсу ступеня магістр  спеціальності "Облік і оподаткування".

Олімпіаду проводила комісія у складі:

- зав. кафедри «Обліку та аудиту», к.е.н., доцент Кожухова Т.В.,

- к.е.н., доцент Шевченко Л.Я.,

- к.е.н., доцент Шендригоренко М.Т.

В сучасних умовах облік і аудит – інструменти управління, підвищення ефективності господарювання, оскільки забезпечують власників і управлінців, фахівців інформацією про економічні процеси і явища, ресурси та ефективність їх використання у всіх секторах економіки.

Фахівець з обліку і аудиту працює як незалежний спеціаліст і надає послуги обліку і фінансової звітності, аудиту, податкової звітності, консультації з управління, судово-бухгалтерської експертизи на рівні підприємства та в державних установах, органах влади і управління, податкових адміністраціях, комісіях з цінних паперів, контрольно-ревізійних управліннях, казначействах, лікарнях, коледжах, ВНЗ, благодійних товариствах тощо. Саме тому у світі облік і аудит називають "мовою бізнесу".

За результатами олімпіади комісія нагородила грамотами переможців:

• за І місце – Яковенко Юрія,
  • за ІІ місце – Белецьку Олену,
  • за ІІІ місце – панасенко Анастасію.

У студентів Інституту управління та адміністрування залишились найкращі враження від участі в олімпіаді.

Бажаємо переможцям подальших успіхів та звершень!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа