ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Історії України" Рекомендовані

24 лютого 2018, 12:47 am

20 лютого 2018 року кафедрою українознавства ДонНУЕТ було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з «Історії України». У заході взяли участь студенти усіх спеціальностей та курсів навчання.

Необхідно відзначити високу активність старших курсів, що свідчить про цікавість до історії та розуміння важливості даного предмету у житті кожного громадянина України. Студентам було запропоновано завдання тестової форми тривалістю 1 година. За проведенням заходу слідкувала комісія у складі: доц. Романухи О.М., доц. Шапран Д.П., доц. Ревуцької С.К. Аналіз конкурсних робіт показав достатньо високий рівень знань і вмінь учасників олімпіади. Проте найсильнішими виявилися Скроботова Д. – І місце (ННІУА); Філімонцева І. – ІІ місце (ННІРГБ); Бадица А. – ІІІ місце (ННІУА).

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та інтелектуальних змаганнях.

www.prostopros.ru