Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з "Історії України" Рекомендовані

24 лютого 2018, 12:47 am

20 лютого 2018 року кафедрою українознавства ДонНУЕТ було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади з «Історії України». У заході взяли участь студенти усіх спеціальностей та курсів навчання.

Необхідно відзначити високу активність старших курсів, що свідчить про цікавість до історії та розуміння важливості даного предмету у житті кожного громадянина України. Студентам було запропоновано завдання тестової форми тривалістю 1 година. За проведенням заходу слідкувала комісія у складі: доц. Романухи О.М., доц. Шапран Д.П., доц. Ревуцької С.К. Аналіз конкурсних робіт показав достатньо високий рівень знань і вмінь учасників олімпіади. Проте найсильнішими виявилися Скроботова Д. – І місце (ННІУА); Філімонцева І. – ІІ місце (ННІРГБ); Бадица А. – ІІІ місце (ННІУА).

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів в навчанні та інтелектуальних змаганнях.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа