Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

В ДонНУЕТ відбулась церемонія вручення дипломів Рекомендовані

22 лютого 2018, 7:26 am

9 лютого 2018 року в актовій залі Донецького національного університету імені Михайла Туган-Барановського відбулося святкове вручення дипломів здобувачам вищої освіти ступеня магістр.

На врученні були присутні випускники трьох навчально-наукових інститутів. Директори навчально-наукових інститутів привітали своїх студентів-випускників зі святом і сказали напутні слова. Спочатку були вручені дипломи магістрів з відзнакою.

Випускники магістратури у відповідь побажали процвітання своїй альма-матер і пообіцяли не забувати кращі свої роки, які вони провели в стінах ДонНУЕТ. Студентське самоврядування та викладачі ДонНУЕТ також привітали випускників з їх святом, підготувавши святковий концерт із чарівними піснями та хореографічними постановками. Свято закінчилось гімном університету і традиційним фото випускників, які підкидають вгору свої капелюхи.

Щиро вітаємо всіх випускників, бажаємо їм подальших успіхів та нових звершень!

(1 Голосувати)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа