Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Підсумки олімпіад, проведених кафедрою фінансів та банківської справи Рекомендовані

19 лютого 2018, 11:55 pm

19 лютого 2018 р кафедрою фінансів і банківської справи підведено підсумки олімпіад, що проводилися з дисциплін «Фінанси», «Фінансовий менеджмент», а також за спеціальностями «Фінанси і кредит» та «Банківська справа».

Результати наукових заходів продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки студентів, сприяли пошуку нетрадиційних шляхів вирішення питань, виявили серед талановитої молоді здатність швидко та ефективного розв'язувати поставленні завдання шляхом практичного використання комунікаційних навичок та спеціалізованих знань.

Переможців олімпіад нагороджено пам'ятними грамотами та сувенірними подарунками.

Голова журі зав.кафедри фінансів та банківської справи к.е.н., доц. Н.О.Слободянюк дякує всім студентам, які взяли участь у даних заходах та розкрили свій творчий науковий потенціал.

Окремі слова подяки зав кафедри висловила колективу кафедри фінансів та банківської справи:

к.е.н., доценту Нєізвєстній О.В.

к.е.н., доценту Гудзю Ю.Ф.

к.е.н., доценту Юнацькому М.О.,

ас. Коніній М.О.

за високій рівень організації в проведенні олімпіади.

Пишаємося досягненнями наших студентів та бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа