Міжнародний день бармена у ДонНУЕТ Рекомендовані

19 лютого 2018, 11:14 pm

Щорічно 6 лютого святкують професійне свято – міжнародний день бармена. На честь цього свята кафедрою ТРГ та ГРС ДонНУЕТ була проведена зустріч з випускниками Криворізького науково-природничого ліцею.

На цьому заході гостям розповіли історію виникнення свята, запропонували види сервіровки столу посудом, познайомили з різними рецептурами коктейлів. Студентки групи ГРС-15 Зайченко Юлія та Іващук Інна продемонстрували, як можна оздоблювати посуд для коктейлів, чим можна це робити.

Про найвідоміші алкогольні напої, які використовуються як сировина для коктейлів, розповіли Світлична Ольга та Самойлова Юлія, студентки групи ТРГ-15. Свою доповідь вони супроводжували оригінальною відео-презентацією.

Учні випускних класів Криворізького науково-природничого ліцею зацікавлено слухали дівчат, відповідали на запитання. Переможці отримали коктейлі.

Наприкінці заходу всіх учасників пригостили молочним коктейлем з полуницею, який приготували студенти групи ТРГ-14.

Кафедра висловлює подяку вчителям та учням, які завітали в ДонНУЕТ на свято – Міжнародний день бармена. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

(1 Голосувати)