Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Курси англійської мови для бакалаврів, які вступатимуть до магістратури Рекомендовані

18 лютого 2018, 10:16 am

Шановні студенти!

Згідно до наказу МОН України з 2018 року проводитиметься експеримент для вступу до магістратури за результатами ЗНО з іноземних мов (або англійської, або німецької, або французької, або іспанської) на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування».

Для ДонНУЕТ ця норма стосується випускників бакалаврату, які планують вступати на спеціальності:

• 051 Економіка
  • 241 Готельно-ресторанна справа
  • 242 Туризм
  • 292 Міжнародні економічні відносини

Проведений аналіз результатів минулого року доводить необхідність інтенсивного вивчення іноземної мови здобувачами вищої освіти, що призведе до більш ефективного складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Відвідування курсів з іноземної мови, на наш погляд, суттєво підвищить можливості вступу бакалаврів на навчання для здобуття ступеня магістра, а також надасть можливість набути наступні компетентності:

• володіння іноземною мовою, її граматикою, лексикою та стилістикою;
  • здатність правильно розмовляти та писати згідно з різними комунікаційними стилями, а саме: неофіційного та офіційного;
  • здатність ефективно спілкуватися з колегами, фахівцями інших галузей та споживачами, представляти інформацію у зручний та зрозумілий спосіб усно і письмово, використовуючи відповідну лексику та термінологію іноземною мовою;
  • уміння перекладати галузеву спеціалізовану літературу, матеріали конференцій, семінарів тощо;
  • уміння використовувати словники, термінологічні стандарти, збірники, довідники;
  • уміння готувати анотації та реферати іншомовної літератури і науково-технічної документації.

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО СКЛАДАННЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ УНІВЕРСИТЕТ ПРОВОДИТЬ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ІНТЕНСИВНІ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

За умов формування групи у 15 осіб оплата складатиме  890 грн. з особи - за курс який передбачає вивчення англійської мови протягом 15 тижнів, з тижневим навантаженням у 8 годин. Початок курсів - березень 2018 р.

За довідками звертатися до викладачів кафедри іноземної філології та перекладу, директоратів або за телефонами +38 (056) 409 - 77 - 86, +38 (068) 222 - 60 - 54 (Приймальна комісія).

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа