Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Детальніше

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Курси англійської мови для бакалаврів, які вступатимуть до магістратури Рекомендовані

18 лютого 2018, 10:16 am
Категорія Оголошення
Прочитано 510 разів

Шановні студенти!

Згідно до наказу МОН України з 2018 року проводитиметься експеримент для вступу до магістратури за результатами ЗНО з іноземних мов (або англійської, або німецької, або французької, або іспанської) на спеціальності галузей знань: «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування».

 

Для ДонНУЕТ ця норма стосується випускників бакалаврату, які планують вступати на спеціальності:

  • 051 Економіка
  • 241 Готельно-ресторанна справа
  • 242 Туризм
  • 292 Міжнародні економічні відносини

Проведений аналіз результатів минулого року доводить необхідність інтенсивного вивчення іноземної мови здобувачами вищої освіти, що призведе до більш ефективного складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Відвідування курсів з іноземної мови, на наш погляд, суттєво підвищить можливості вступу бакалаврів на навчання для здобуття ступеня магістра, а також надасть можливість набути наступні компетентності:

  • володіння іноземною мовою, її граматикою, лексикою та стилістикою;
  • здатність правильно розмовляти та писати згідно з різними комунікаційними стилями, а саме: неофіційного та офіційного;
  • здатність ефективно спілкуватися з колегами, фахівцями інших галузей та споживачами, представляти інформацію у зручний та зрозумілий спосіб усно і письмово, використовуючи відповідну лексику та термінологію іноземною мовою;
  • уміння перекладати галузеву спеціалізовану літературу, матеріали конференцій, семінарів тощо;
  • уміння використовувати словники, термінологічні стандарти, збірники, довідники;
  • уміння готувати анотації та реферати іншомовної літератури і науково-технічної документації.

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО СКЛАДАННЯ ЄДИНОГО ВСТУПНОГО ІСПИТУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ УНІВЕРСИТЕТ ПРОВОДИТЬ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ІНТЕНСИВНІ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ.

За умов формування групи у 15 осіб оплата складатиме  890 грн. з особи - за курс який передбачає вивчення англійської мови протягом 15 тижнів, з тижневим навантаженням у 8 годин. Початок курсів - березень 2018 р.

За довідками звертатися до викладачів кафедри іноземної філології та перекладу, директоратів або за телефонами +38 (056) 409 - 77 - 86, +38 (068) 222 - 60 - 54 (Приймальна комісія).

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа