ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Підсумки проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму підготовки) 241 «Готельно-ресторанна справа» Рекомендовані

18 лютого 2018, 10:08 am

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 8 лютого 2018 року відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа».

Програма І етапу Олімпіади передбачала виконання завдань з базових дисциплін спеціальності «Готельно-ресторанна справа»: «Організація ресторанного господарства», «Організація готельного господарства», «Технології продукції ресторанного господарства», «Устаткування закладів ресторанного господарства», «Менеджмент підприємств ресторанного господарства».

Вирішення конкурсних завдань було проведено у 2 етапи: тестування і розв’язання комплексного ситуаційного завдання. Запропоновані завдання передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін, застосування творчого підходу та присвячені організації обслуговування і надання  послуг на підприємствах харчування.

В олімпіаді взяли участь 19 студентів (ОС «бакалавр»). Призерами олімпіади за ОС «бакалавр» стали: Чеботаренко Ірина Миколаївна (диплом І ступеня); Іващук Інна Віталіївна (диплом ІІ ступеня); Зайченко Юлія Володимирівна (диплом ІІІ ступеня).

Зазначені студенти отримали рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі cпеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа», що відбудеться 22-24 травня 2018 року на базі Одеської національної академії харчових технологій.

www.prostopros.ru