В ДонНУЕТ пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» Рекомендовані

15 лютого 2018, 10:15 am

Кафедрою технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (ТРГ та ГРС) 7 лютого 2018 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» (ОС «бакалавр» та ОС «магістр»).

Програма І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади передбачала виконання завдань з базових дисциплін спеціальності «Харчові технології». Вирішення конкурсних завдань було проведено у 2 етапи: комп’ютерне тестування (30 тестів) і розв’язання комплексного ситуаційного завдання. Запропоновані завдання варіювалися залежно від освітнього ступеню учасників олімпіади. Завдання передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін, застосування творчого підходу та присвячені організації обслуговування і надання  послуг на підприємствах харчування в ринкових умовах.

Оцінку конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени конкурсної комісії. При розгляді комплексних ситуаційних завдань конкурсна комісія оцінювала не тільки правильність їх розв’язання, але й виявлення глибоких фахових знань матеріалу, наявність аналітичних узагальнень і логічної аргументації, творчого підходу та креативних шляхів розв’язування.

Призерами олімпіади за ОС «магістр» стали: Крикливець Дар'я Олександрівна (диплом І ступеня); Вяла Вікторія Сергіївна (диплом ІІ ступеня).

Призерами олімпіади за ОС «бакалавр» стали: Остренcька Катерина Ігорівна (диплом І ступеня); Шматков Ігор Олегович (диплом ІІ ступеня), Світлична Ольга Олександрівна (диплом ІІІ ступеня). Всі учасники були нагороджені сертифікатами.