Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Детальніше

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

В ДонНУЕТ пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» Рекомендовані

15 лютого 2018, 10:15 am
Категорія Оголошення
Прочитано 470 разів

Кафедрою технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (ТРГ та ГРС) 7 лютого 2018 року проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Харчові технології» (ОС «бакалавр» та ОС «магістр»).

 

Програма І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади передбачала виконання завдань з базових дисциплін спеціальності «Харчові технології». Вирішення конкурсних завдань було проведено у 2 етапи: комп’ютерне тестування (30 тестів) і розв’язання комплексного ситуаційного завдання. Запропоновані завдання варіювалися залежно від освітнього ступеню учасників олімпіади. Завдання передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін, застосування творчого підходу та присвячені організації обслуговування і надання  послуг на підприємствах харчування в ринкових умовах.

Оцінку конкурсних завдань здійснювали кваліфіковані члени конкурсної комісії. При розгляді комплексних ситуаційних завдань конкурсна комісія оцінювала не тільки правильність їх розв’язання, але й виявлення глибоких фахових знань матеріалу, наявність аналітичних узагальнень і логічної аргументації, творчого підходу та креативних шляхів розв’язування.

Призерами олімпіади за ОС «магістр» стали: Крикливець Дар'я Олександрівна (диплом І ступеня); Вяла Вікторія Сергіївна (диплом ІІ ступеня).

Призерами олімпіади за ОС «бакалавр» стали: Остренcька Катерина Ігорівна (диплом І ступеня); Шматков Ігор Олегович (диплом ІІ ступеня), Світлична Ольга Олександрівна (диплом ІІІ ступеня). Всі учасники були нагороджені сертифікатами.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа