Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (ДонНУЕТ) оголошує конкурс на заміщення посади директора Маріупольського коледжу ДонНУЕТ

14 лютого 2018, 4:50 pm

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають вчене звання та науковий ступінь, стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як 10 років.

Термін подання документів з дня опублікування по 12 березня 2018 року.

Претенденти для участі у конкурсі подають такі документи:

1.Заява про участь у конкурсі на ім’я ректора ДонНУЕТ.
2.Особовий листок з обліку кадрів.
3.Фотокартки ¾ - 2 шт.
4.Автобіографія.
5.Довiдка про проходження попереднього (перiодичного) психiатричного огляду, яка видається вiдповiдно до Порядку проведення обов’язкових попереднiх та перiодичних психiатричних оглядiв, затвердженого постановою Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 27 вересня 2000 р. № 1465 .
6.Копiї паспорта, реєстраційного номеру платника податків, засвідчені претендентом.
7.Копiя трудової книжки.
8.Письмова згода на збiр та обробку персональних даних.

Копiї документiв, якi подаються претендентом (крiм копiї паспорта та реєстраційного номеру платника податків), можуть бути засвiдченi за мiсцем роботи претендента, засновником або нотарiально.

Адреса подання документів: 50005, м. Кривий Ріг, вул. Трамвайна, 16б, (каб.303, відділ канцелярії), тел. (056)409-77-97
з 9-00 до 16-30 (Пн.- Пт.)

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа