ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТО МАСЛЯНИ! Рекомендовані

14 лютого 2018, 10:37 am

Масляна – одне із найдавніших слов’янських свят, яким проводжають зиму та зустрічають весну. Традиційно Масляна в Україні триває тиждень. Відтак, у 2018 році Масляна почалася 12 лютого і триватиме до 18 лютого.

Шановні викладачі, співробітники та студенти ДонНУЕТ! Кафедра технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи (ТРГ та ГРС) запрошує Вас взяти участь у святкуванні Масляни. Свято відбудеться  16 лютого о 12-й годині (хол другого поверху).

Від Вас – гарний настрій, щирі посмішки, знання традицій масляни, улюблені рецепти млинців.

Від нас – вікторина з цікавими запитаннями, музика та, звичайно, смачні млинці.

Чекаємо Вас на святі!

www.prostopros.ru