ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

13 лютого 2018 року в ДонНУЕТ пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» Рекомендовані

13 лютого 2018, 2:38 pm

На виконання Розпорядження №2 від 15.01.2018 року  «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» за підтримки кафедри фінансів і банківської справи 13.02. 2018 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіадиа ви зі спеціальності «Банківська справа». В заході взяли участь 10  студентів навчально-наукового інституту управління та адміністрування.

З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася завідувач кафедри фінансів і банківської справи, к.е.н., доцент Слободянюк Н.О.

Олімпіада відбувалася у 4 етапи:

І - тестування;

ІІ - бліц-турнір;

ІІІ - аналітико-розрахункова задача

ІV – розв’язання кейсу.

Заплановані етапи були проведені на належному науковому та організаційному рівні, з дотриманням методичних порад та умов проведення.
За результатами олімпіади кафедра фінансів і банківської справи вітає переможців:
І місце - Тузова Крістіна, гр. ФІН-17ма

ІІ місце - Овчаренко Катерина, гр. ФІН-14

ІІІ місце - Чормномаз Анжела, гр. ФІН-14

Зазначені студенти отримали рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа».

www.prostopros.ru