12 лютого 2018 року в ДонНУЕТ пройшов І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит" Рекомендовані

13 лютого 2018, 2:18 pm

На виконання Розпорядження №2 від 15.01.2018 року  «Про проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» за підтримки кафедри фінансів і банківської справи 12.02. 2018 р. відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».

В заході  взяли участь 16  студентів навчально-наукового інституту управління та адміністрування. З вітальним словом до учасників олімпіади звернулася завідувач кафедри фінансів і банківської справи, к.е.н., доцент Слободянюк Н.О.

Олімпіада відбувалася у 4 етапи:

І - тестування;

ІІ - бліц-турнір;

ІІІ - аналітико-розрахункова задача

ІV – розв’язання кейсу.

Заплановані етапи були проведені на належному науковому та організаційному рівні, з дотриманням методичних порад та умов проведення.

За результатами олімпіади кафедра фінансів і банківської справи вітає переможців:

І місце - Бойко Олена, гр. ФІН-14

ІІ місце - Овчаренко Катерина, гр. ФІН-14

ІІІ місце - Шелевер Аліна, гр. ФІН-15

Зазначені студенти отримали рекомендації щодо участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит».