ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Провідний юрисконсульт ДонНУЕТ пройшла стажування в Законодавчому офісі штату Массачусетс (м.Бостон, США) Рекомендовані

1 лютого 2018, 3:22 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 1010 разів

З 10 жовтня 2017 року до 17 листопада 2017 року Ємельянова Анна Геннадіївна, провідний юрисконсульт, асистент кафедри гуманітарних і правових дисциплін Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяла участь у стажуванні в Законодавчому офісі штату Массачусетс, що знаходиться у м. Бостон, США.

 

Анна вивчала досвід США щодо законодавчого процесу, правил нормотворення, створення нормативно-правових актів, залучення громадян до участі в управлінні державним справами та прийнятті рішень на різних рівнях у рамках Professional Fellows Progtram, за підтримки Американських Рад.

Під час проходження стажування Анна подала заявку та виграла проект, за умовами якого її супервайзор, пан Джейкоб Вентура, завітає до України наприкінці травня 2018 року.

Джейкоб Вентура проведе відкриту лекцію для студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, візьме участь у розширеному засіданні кафедри іноземної філології та перекладу, а також у Speaking Club, до якого планується долучити не лише студентів Університету, а й школярів з партнерських шкіл.

Розвиток міжнародного співробітництва, інтернаціональне спілкування є обов’язковими елементами успішної сучасної освіти.

1
1
2
2
3
3
Previous Next Play Pause
1 2 3
Оцініть матеріал!
(3 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru