Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Оголошено конкурс "Змагаймось за нове життя!", присвячений Лесі Українці Рекомендовані

15 січня 2018, 1:18 pm
Категорія Оголошення
Прочитано 1051 разів

Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації інформує про проведення ІІІ Всеукраїнського (ХІV Всекримського) конкурсу учнівської і студентської творчості ім. Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченого Лесі Українці. Конкурс відбуватиметься у 2 етапи: відбірковий - 24-25.02.2018 у м. Полтаві і фінальний гала-концерт - 17-18.03.2018 у м. Чернівці. 

 

Метою конкурсу є ознайомлення та вивчення спадщини великої української поетеси Лесі Українки, долучення молоді до збереження і розвитку культурної спадщини українського народу шляхом ввчення історії рідного краю, виховання патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини.

До участі запрошуються студенти вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредиитації. Детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті: http://konkurs-lesya.com.ua. Координатор конкурсу - Захарова Тетяна Миколаївна, заслужений вчитель України, телефон: (050) 1900-887, (067) 89-14-322, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери