Майстер-клас «Інноваційне викладання за Болонською угодою – як це працює?» Рекомендовані

18 грудня 2017, 5:39 pm

Доцент кафедри іноземної філології та перекладу Покулевська А.І. взяла участь у роботі майстер-класу «Інноваційне викладання за Болонською угодою – як це працює?», що відбувся 16-17.12.2017 у НПУ імені М.П. Драгоманова в Києві за підтримки Саксонського центру дидактики вищої школи та Громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні».

Доцент кафедри іноземної філології та перекладу Покулевська А.І взяла участь у роботі майстер-класу «Інноваційне викладання за Болонською угодою – як це працює?», що відбувся 16-17.12.2017 у НПУ імені М.П. Драгоманова в Києві за підтримки Саксонського центру дидактики вищої школи та Громадської організації «Європейська освіта і наука в Україні».

У цьому майстер-класі поряд зі вступом до основ Болонської реформи висвітлювалися її наслідки щодо реформування викладання і навчання (Shift from Teaching to Learning (перехід від викладання до навчання на засадах партнерства); орієнтація на компетентності і на студентів, активізація), а також щодо розвитку власної компетентності. При цьому учасники активно працювали у напрямку Shifts from Teaching to Learning щодо проведення власних занять, а також стосовно концепцій занять та спеціальностей. Крім цього учасники майстер-класу критично розглянули вимоги стосовно власної ролі та необхідних компетентностей, які і визначають реорганізацію викладання і навчання у вищій школі.

сертифікат
учасники