Запрошення до участі у публічній панельній дискусії з провідними світовими експертами Рекомендовані

5 грудня 2017, 3:47 pm

Друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у публічній панельній дискусії з провідними світовими експертами:

Ештоном Картером - міністром оборони США (2015-2017);

Веслі Кларком - Верховним головнокомандувачем об'єднаних збройних сил НАТО в Європі (1997-2000);

Джеком Кіном - головою правління Інституту вивчення війни (США).

Модератором дискусії виступить Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk, BBC.

Більше про гостей та подію можна дізнатись тут

Тема панельної дискусії: «Безпека для України»

Коли: Понеділок, 11 грудня, 2017, 14:00-15:30 (реєстрація з 12:30)

Місце:  Актова зала червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, м. Київ, вул. Володимирська, 60

У вас буде можливість не тільки послухати світових експертів, а також поставити своє питання.

Для участі у лекції необхідно зареєструватись за посиланням до 16:00 п’ятниці, 8 грудня 2017р. Ви отримаєте підтвердження реєстрації на вашу електронну пошту у суботу, 9 грудня. Кількість місць обмежена.

Лекція проходитиме англійською мовою з синхронним перекладом на українську.

Із нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

З повагою,

Фонд Віктора Пінчука