Студенти ДонНУЕТ у виконкомі Криворізької міської ради з нагоди отримання пам’ятних відзнак Рекомендовані

28 листопада 2017, 12:04 pm

16.11.2017р. об 11.00 у залі засідань виконкому Криворізької міської ради відбувся урочистий прийом кращої студентської молоді міста міським головою з нагоди Дня Студента.

Іменною стипендією виконкому міської ради ім. Г.І. Гутовського була нагороджена студентка Донецького національного університету економіки і торгівлі ім.. Михайла Туган-Барановського Чепурнова Анастасія.

Грамотою виконкому Криворізкьої міської ради також був відзначений студент ДонНУЕТ Свиридюк Андрій.

Вітаємо наших студентів зі здобутками та бажаємо нових звершень у студентському житті!

нагородження 1
нагородження 2
грамота
(1 Голосувати)