Семінар-дискусія на тему «Сучасний мерчандайзинг як інструмент формування попиту в умовах маркетингової орієнтації» Рекомендовані

26 листопада 2017, 11:37 pm

24 листопада 2017 року у стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського викладачами кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було проведено семінар-дискусію на тему «Сучасний мерчандайзинг як інструмент формування попиту в умовах маркетингової орієнтації».

Під час дискусії студентами було презентовані тези доповідей та обговорені питання особливостей використання прийомів мерчандайзингу, оформлення торгового залу магазинів, вигідного розташування продукції, а також яку роль відіграє сучасний мерчандайзинг у формуванні успішної діяльності підприємства.