Участь викладачів університету у Dnipro Economic Forum 2017 Рекомендовані

20 листопада 2017, 11:37 pm

16-17 листопада 2017 року викладачі кафедри економіки взяли участь у роботі Дніпровського економічного форуму, який проходив у потужних центрах ділової активності м. Дніпро (культурно-діловий центр «Менора» і Дніпропетровська обласна державна адміністрація).

На форум зібралися українські та міжнародні експерти, представники бізнесу, керівники банків, економісти, інвестори з майже 20 країн світу. Серед яких: Андрюс Кубілюс – екс-прем’єр-міністр Литовської республіки; Роман Ващук – посол Канади в Україні; Борис Ложкін – секретар Національної інвестиційної ради, заступник голови Національної ради реформ України, інвестор; Андрій Пишний – голова правління АТ «Ощадбанк»; Тимофій Мілованов – президент Київської школи економіки та інші.

Головним меседжем форуму було налагодження дієвого діалогу держави, бізнесу, інвесторів, провідних експертів та науковців. Серед основних завдань форуму – інформування міжнародної спільноти щодо потенціалу Дніпропетровської області та визначення векторів економічного розвитку як регіону, так і країни в цілому.

Тематика форуму базувалась на принципі чотирьох «і» - інвестиції, інновації, інтелект, інтеграція. Спікери розповідали про реформи та інновації, які вже втілили у регіонах, інвестиційний потенціал країни, вихід на нові ринки збуту, закордонний досвід тощо. Протягом двох днів були проведені численні зустрічі у форматах тематичних дискусій, дискусійних панелей, круглих столів, практичних семінарів, ділових ланчів. Тематики відвіданих нашими викладачами зустрічей: «Стратегічні реформи та конкурентоспроможність України», «Інвестиційні перспективи українського бізнесу в глобальному конкурентному середовищі», «Освіта наука, бізнес – взаємодія при побудові інноваційної економіки» тощо.

1 2 3 4 5

Враження, з якими повернулися наші науковці з форуму, – вражаючі, такі, що надихають на творчу працю та пошук нових можливостей модернізації країни, регіону, освітнього простору.