Викладачі ДонНУЕТ – члени журі інтелектуального конкурсу міського дискусійного клубу «Діалог» Рекомендовані

19 листопада 2017, 11:56 pm

16 листопада 2017 р. на базі Криворізької Центрально-Міської гімназії було проведено чергове засідання міського дискусійного клубу «Діалог», інтелектуального конкурсу для учнів 10-11 класів.

Суспільно-політичний клуб учнівської молоді «Діалог» – є незалежною, добровільною громадською організацією, що об’єднує учнівську молодь м. Кривого Рогу. Засідання дискусійного клубу проводяться один раз на рік. Мета і завдання діяльності клубу полягають у вихованні учнів в дусі громадянської освіти.

Темою чергового засідання клубу у 2017 році стала актуальна проблематика сьогодення, а саме: «Міграційна проблема в сучасному світі». Робота клубу проводилась за наступними напрямками:

1. Секція історії, в рамках якої були розглянуті наступні аспекти:
  • Державна міграційна політика на сучасному етапі.
  • Міграція як механізм глобалізації: аргументи «за» та «проти».
  1. Секція правознавства, в рамках якої були розглянуті наступні аспекти:
  • Міжнародні стандарти у сфері міграційної політики. Чи можливе застосуванням міжнародного досвіду в Україні?
  • Чи можна вважати державну міграційну політику в Україні ефективною?
  • оцінка нормативно-правової бази;
  • міжвідомча координація.
  • Напрямки вдосконалення міграційних процесів в Україні.
  1. Секція соціально-економічної політики, в рамках якої були розглянуті наступні аспекти:
  • Міграція – це передумова занепаду чи розквіту економіки?
  • Економічні аспекти сучасної міграції.
  1. Секція євроінтеграції
  • Наслідки міграції для Європейських країн (політичні, демографічні, мовні, культурні).
  • Проблеми стосунків між окремими етнічними групами у Європі, пов’язані з міграцією.

Учні – учасники клубу проявили себе освіченими молодими інтелектуалами, які замислюються над соціально-політичною проблематикою України та світу. Час минув надзвичайно швидко, цікаво та у робочому настрої. Дякуємо за запрошення та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

до роботи готові)
секція правознавства