Круглий стіл «Ефективні методи мотивації персоналу: сучасні теорії, практики та тенденції» Рекомендовані

18 листопада 2017, 1:00 am

16 листопада  2017р. кафедрою маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування було проведено Вузівський круглий стіл на тему:«Ефективні методи мотивації персоналу: сучасні теорії, практики та тенденції». У заході брали участь викладачі кафедри та здобувачі вищої освіти.

В рамках круглого столу широко обговорювалися питання методів матеріальної та нематеріальної мотивації, особливості мотиваційного потенціалу керівника в сучасному менеджменті. Відбулася активна і змістовна дискусія в обговоренні тем доповідей.

За результатами дискусії  учасники прийняли резолюцію, де висловили готовність продовжити діалог стосовно  питань сучасних методів управління персоналом та висловили пропозицію зробити проведення круглого столу з питань управління персоналом щорічним.

Даний круглий стіл продемонстрував актуальність теми та пройшов у творчій діловій атмосфері. Учасники круглого столу були нагороджені пам'ятними грамотами.

учасники
круглий стіл