У стінах ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція «Логічні парадокси» до Всесвітнього дня філософії Рекомендовані

18 листопада 2017, 12:45 am
Категорія Оголошення
Прочитано 732 разів

Відкриту лекцію провів доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії, ректор Криворізького державного педагогічного університету Ярослав Владиславович Шрамко, що спеціалізується на дослідженні логічних компонентів філософської спадщини.

Професор, говорячи на тему «Логічні парадокси», ставив актуальні питання щодо особливостей людського мислення, розмірковував про межі та специфіку логічного мислення. Заняття було проведено у формі активного діалогу зі студентами. Про неабиякий інтерес до теми лекції свідчила велика кількість питань та уточнень, які задавали слухачі.

День Філософії проводиться щорічно у третій четвер місяця за ініціативою ЮНЕСКО задля залучення людей до філософської спадщини, відкриття сфери повсякденного мислення для нових ідей та стимулювання публічних дискусій мислителів та громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед сучасним суспільством. ДонНУЕТ, підтримуючи європейські та світові ініціативи, традиційно запрошує провідних професорів, докторів наук, вчених, що досліджують різноманітні галузі філософського знання. 

Дякуємо Ярославу Владиславовичу за інформативне, актуальне та цікаве заняття! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

презентація виступу
презентація виступу
доповідач
доповідач
аудиторія
аудиторія
Previous Next Play Pause
1 2 3
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів