Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Вітаємо з міжнародним днем студента! Рекомендовані

17 листопада 2017, 7:27 am

17 листопада традиційно відзначається Міжнародний день студента. Це свято – молодості, енергії та життя.

Викладачі ДонНУЕТ вітають всіх наших студентів з цим чудовим святом! Ми бажаємо Вам нових досягнень на кожному етапі Вашого життя, посмішок та радості у кожному дні, щирості у стосунках з друзями та оточуючими.

Нехай шлях вашого професійного становлення наповнюється глибокими знаннями та практичними навичками для подальшого особистісного зростання в якості високоякісних фахівців та професіоналів!

Вітаємо всіх та запрошуємо на «#СтудОсінь», яка відбудеться 17 листопада 2017 року о 14.00  в ДК Мистецький (колишній Артема). Чекаємо на всіх! Буде весело!

з днем студента ;)

(1 Голосувати)