Круглий стіл на тему: «Гідність породжує свободу» Рекомендовані

16 листопада 2017, 6:02 am

16 листопада в стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся круглий стіл на тему «Гідність породжує свободу». Захід відбувся в рамках відзначення у 2017 року Дня Гідності та Свободи 21 листопада.

На круглому столі було обговорення семантику слів «свобода», «гідність», їх еволюцію протягом розвитку суспільства, взаємозв’язок. Цікавість студентів викликало обговорення питання «свобода = чи > чи < гідність». Студенти активно брали участь в обговоренні, презентуючи власні погляди, думки та презентації, долучалися до діалогу. Не зважаючи на свій юний вік та перші кроки на шляху професійного зростання, учасники круглого столу продемонстрували активну громадянську позицію, глибокі знання та ораторське мистецтво.

Responsive Photo Gallery for K2

Стажування в Комітеті регіонів Європи (Брюссель).Стажування для молодих підприємців в GlobalGoodFund (Вашингтон, США).Літня школа бізнес-навичок в ОдесіУкраїнська премія «ДЛЯ ЖІНОК В НАУЦІ–2018» від ТОВ «Лореаль Україна»ЛАНДМІРСЬКА СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ СУЧАСНИХ ВИКЛИКІВСтипендія від BPP University (Лондон, Великобритания)CEE Spring 2018Програми вступних іспитів