Круглий стіл на тему: «Гідність породжує свободу» Рекомендовані

16 листопада 2017, 6:02 am

16 листопада в стінах Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся круглий стіл на тему «Гідність породжує свободу». Захід відбувся в рамках відзначення у 2017 року Дня Гідності та Свободи 21 листопада.

На круглому столі було обговорення семантику слів «свобода», «гідність», їх еволюцію протягом розвитку суспільства, взаємозв’язок. Цікавість студентів викликало обговорення питання «свобода = чи > чи < гідність». Студенти активно брали участь в обговоренні, презентуючи власні погляди, думки та презентації, долучалися до діалогу. Не зважаючи на свій юний вік та перші кроки на шляху професійного зростання, учасники круглого столу продемонстрували активну громадянську позицію, глибокі знання та ораторське мистецтво.