Студенти ННІРГБ відвідали виробниче підприємство Рекомендовані

12 листопада 2017, 6:59 am

8 жовтня студенти спеціальності «Галузеве машинобудування»  відвідали підприємство з виробництва снекової продукції, розташоване в м. Кривий Ріг. Екскурсію було організовано викладачами кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання в рамках навчального процесу.

Виробниче підприємство спеціалізується на виготовленні смаженого арахісу та соняшникового насіння з різними смаковими добавками. Студенти мали можливість побачити весь виробничий процес від стадії заготовки сировини, сортування, калібрування, безпосередньо виробництво (змішування інгредієнтів, обсмаження) до пакування, дослідити роботу технологічного обладнання, його конструктивне виконання  та особливості  експлуатації. Під час екскурсії  студенти задавали питання представникам підприємства та отримували вичерпні відповіді щодо особливостей технологічного процесу та обладнання в цілому.

Проведення виїзних екскурсійних занять є вкрай важливим для студентів напрямку підготовки «Машинобудування», оскільки надає можливість закріпити та поглибити отримані під час навчання знання на практиці.

Висловлюємо подяку керівникам підприємства за надану можливість!