Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

24 жовтня студенти ДонНУЕТ доторкнулися до мистецтва театру Рекомендовані

25 жовтня 2017, 6:02 am

Студенти третього та п’ятого курсів відвідали Криворізький академічний театр «Академія руху», де стали глядачами мім-балету «Арлекінада» в стилі італійської комедії масок на музику А. Вівальді «Пори року». Це була емоційна промова однієї історії життя, яка часто налічує більше, ніж двох, головних героїв, долі яких переплетені між собою, від чого глядачі з кожною хвилиною вистави заглиблюються у шалений вир почуттів, поглядів, очікувань, які на цій сцені промовляються виключно рухами тіла, жестами та мімікою. Це було чарівно і піднесено. Дякуємо авторам та акторам за можливість поглянути на історії життя очима музично-пластичного мистецтва.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа