Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Стипендіальна програма «Завтра.UA» - Конкурс 2017-2018 Рекомендовані

23 жовтня 2017, 12:57 pm

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA»  проводить відкритий  конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України. Прийом та реєстрація документів студентів 17 жовтня – 30 листопада 2017 року.

Переможці конкурсу - стипендіати отримують:

•  щомісячну стипендію розміром 1 677 грн. впродовж року;
  • одну з найбільших у країні мережу однодумців;
  • експертну, інформаційну та навіть фінансову підтримку
кращих групових проектів;
  • доступ до глобальних ідей, спікерів та знань через участь у щорічному форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та зустрічі зі світовими лідерами, політиками, бізнесменами у рамках Публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука;
  • стажування в Фонді Віктора Пінчука та YES,
  • участь у щорічному Молодіжному форумі «Завтра.UA» та літньому молодіжному таборі;
  • можливість долучитись до заходів Фонду Олени Пінчук АнтиСнід;
  • рекомендації потенційним роботодавцям для найактивніших учасників Спільноти «Завтра.UA».