Грандіозна подія грудня! Відкритий фестиваль Golden Opportunities в ДонНУЕТ ім. М. Туган-Барановського

Замовляйте квиток безкоштовно

ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Вітаємо Ніколенко Ксенію Вікторівну з присудженням наукового ступеню кандидата філософських наук Рекомендовані

19 жовтня 2017, 6:02 am

Наказом МОН України від 11.10.2017 № 1367 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо присвоєння вчених звань і присудження наукових ступенів» від 11 жовтня 2017 року старшому викладачу кафедри гуманітарних і правових дисциплін Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського було присуджено науковий ступінь кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії».

Щиро Вас вітаємо з втіленням сміливих мрій та задумів! Зичимо Вам щастя, успіхів, любові, вірних друзів та світлих мрій! Нехай дні у Вашому житті будуть наповнені сонячним теплом та турботою дружніх сердець!

(1 Голосувати)