ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

27 липня 2017, 10:48 am

ДонНУЕТ є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка.

Відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII право на державну службу мають повнолітні громадяни України, які вільно володіють державною мовою. Підтверджуючим документом вільного володіння державною мовою є посвідчення атестації.

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення встановленого зразка відповідно до затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №301 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»

Список уповноважених ВНЗ.

www.prostopros.ru