Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Уряд Республіки Молдови надав громадянам України стипендії на навчання на 2017-2018 навчальний рік

27 липня 2017, 10:40 am

Відповідно до ст. 6 Протоколу про співробітництво між Міністерством освіти Республіки Молдова і Міністерством освіти і науки України на 2016-2017, 2017-2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Перелік необхідних документів:

• Анкета встановленого зразка (українською мовою);
  • Анкета встановленого зразка, заповнену друкованими літерами з прикріпленою фотокарткою (російською мовою);
  • Копії сторінок українського паспорта з місцем реєстрації;
  • Копії документів про освіту. Документи мають бути перекладені на румунську/російську мову і нотаріально завірені. Студенти, які навчаються мають подати ще виписку з залікової книжки;
  • Мотиваційний лист (українською або англійською мовами);
  • Навчальний план/проект дослідження (для аспірантів);
  • Список опублікованих наукових робіт на румунській/російській мові (для аспірантів).

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів - оригінали, другий – копії).

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в Молдові 2017”.

Більш детальна інформація (перелік вищих навчальних закладів Республіки Молдова і спеціальності та ін.) знаходиться в інформаційному бюлетені.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа