Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Реєстрація бажаючих для участі в обговоренні перспектив економічної свободи бізнесу в Україні

20 вересня 2017, 8:00 pm

Сьогодні Україна за рівнем економічної свободи посідає 166 місце у світі. Тому зараз як ніколи наша держава потребує реформ, що виведуть її на інакший, кращий рівень розвитку.

Громадянська Платформа «Нова Країна», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, втілює в життя неполітичний проект – пропаганду економічних реформ та свободи в середовищі бізнесу, а також створення широкої громадської коаліції на підтримку цих змін.

Восени ініціатори проекту планують відвідати щонайменше десять міст України. 26 вересня спеціалісти завітають до Кривого Рогу.

Зустріч передбачає такі теми для дискусій: податкова, земельна, антимонопольна, пенсійна реформи, приватизація та стратегія швидкого зростання.

Обговорення з учасниками відбуватиметься в інтерактивному режимі, під час якого буде організована колективна творча робота по знаходженню кращих рішень у сфері економічної свободи.

Для того, аби взяти участь у проекті, необхідно заповнити онлайн-аплікацію, перейшовши за посиланням:

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа