Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Детальніше

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі від «М’ясної мануфактури»

18 вересня 2017, 10:36 am
Категорія Оголошення
Прочитано 824 разів

16 вересня студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі, організатором якого виступило приватне підприємство «М’ясна мануфактура».

На фестивалі були присутніми не лише зацікавлені мешканці Кривого Рогу, які поєднували спілкування із отриманням корисних знань про тонкощі кухні, а й управляючі та шеф-кухарі місцевих кафе і ресторанів, які із задоволенням ділилися із криворіжцями власним досвідом приготування м’ясних страв.

 

Усі бажаючі «смачного» заходу мали можливість взяти участь у майстер-класі від шеф-кухаря Ю. Черноуса та дізнатися секрети приготування яловичини, особливостей її правильного приготування і користі для організму від споживання цього продукту харчування.

Крім того, під час майстер-класу, учасники спробували різноманітний асортимент приготованих страв та поспілкуватися з представниками «М’ясної Мануфактури» щодо якості продукції, яка йде на продаж для жителів міста.

1.
1.
Спеції, призначені для приправи м'яса
2.
2.
М'ясна продукція для частування учасників фестивалю
3.
3.
Майстер-клас від шеф-кухаря
4.
4.
Майстер-клас від шеф-кухаря
5.
5.
Серверування см'ясної страви
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
 

Наші партнери

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа