У зв’язку зі здійсненням ремонтних робіт в ДонНУЕТ телефонний зв'язок буде відновлено з 23 жовтня 2017 року.

Просимо надсилати звернення на електронні скриньки університету.

Студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі від «М’ясної мануфактури»

18 вересня 2017, 10:36 am

16 вересня студенти й співробітники ДонНУЕТу взяли участь в осінньому гастрономічному фестивалі, організатором якого виступило приватне підприємство «М’ясна мануфактура».

На фестивалі були присутніми не лише зацікавлені мешканці Кривого Рогу, які поєднували спілкування із отриманням корисних знань про тонкощі кухні, а й управляючі та шеф-кухарі місцевих кафе і ресторанів, які із задоволенням ділилися із криворіжцями власним досвідом приготування м’ясних страв.

Усі бажаючі «смачного» заходу мали можливість взяти участь у майстер-класі від шеф-кухаря Ю. Черноуса та дізнатися секрети приготування яловичини, особливостей її правильного приготування і користі для організму від споживання цього продукту харчування.

Крім того, під час майстер-класу, учасники спробували різноманітний асортимент приготованих страв та поспілкуватися з представниками «М’ясної Мануфактури» щодо якості продукції, яка йде на продаж для жителів міста.

1.
Спеції, призначені для приправи м'яса
2.
М'ясна продукція для частування учасників фестивалю