Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Друзі! Запрошуємо на відпочинок до бази Лісова

Воркшоп для дітей з обмеженими можливостями

8 вересня 2017, 5:47 am
8 вересня у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» Маріанна Шпак, асистент кафедри міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, провела для дітей з обмеженими можливостями освітній воркшоп. Оскільки дітки мають фізичні вади, з ними відбулося інтерактивне заняття з толерантності у формі гри. Учасники інтерактиву разом із Маріанною Шпак із задоволенням створювали на папері нових «друзів», розповідали про домашніх улюбленців та охоче робили під музичний супровід фізичні вправи. Наприкінці заняття діти отримали подарунки та обмінялися один з одним різнокольоровими емблемами, що символізують дружбу.

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа