ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Запрошуємо студентів на презентацію стипендіальних програм Global UGRAD, що фінансуються США

13 грудня 2018 року о 12.00 в ауд. 402 ДонНУЕТ

Телефон для довідок:
+38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна

Воркшоп для дітей з обмеженими можливостями

8 вересня 2017, 5:47 am
8 вересня у Музеї культури єврейського народу та історії Голокосту «Музей Михайла Мармера» Маріанна Шпак, асистент кафедри міжнародної економіки та туризму Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, провела для дітей з обмеженими можливостями освітній воркшоп. Оскільки дітки мають фізичні вади, з ними відбулося інтерактивне заняття з толерантності у формі гри. Учасники інтерактиву разом із Маріанною Шпак із задоволенням створювали на папері нових «друзів», розповідали про домашніх улюбленців та охоче робили під музичний супровід фізичні вправи. Наприкінці заняття діти отримали подарунки та обмінялися один з одним різнокольоровими емблемами, що символізують дружбу.

www.prostopros.ru