Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

В ДонНУЕТ 13 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси»

11 лютого 2019, 3:24 pm

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» та з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку і підтримки обдарованої студентської молоді в ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського 13 лютого 2019 року проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси».

Програма олімпіади передбачає виконання чотирьох рівнів завдань: кейс (ситуаційне завдання), аналітико-розрахункова задача, тестування та бліц-опитування.

Оцінку конкурсних завдань здійснюватимуть провідні викладачі ДонНУЕТ:

Голова конкурсної комісії:

• Слободянюк Н.О. – завідувач кафедри фінансів та банківської справи, доктор економічних наук, доцент.

Члени журі:

• Гудзь Ю.Ф. – кандидат економічних наук, доцент кафедри кафедри фінансів та банківської справи;
  • Юнацький М.О. – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів та банківської справи.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь!

www.prostopros.ru

auvm