ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

Детальніше

Запрошуємо на навчання до ДонНУЕТ

Детальніше

Всеукраїнський конкурс LoNG 2018: студенти ДонНУЕТ стали лауреатами у номінації «Сміливе рішення»

19 грудня 2018, 10:05 pm
Категорія Новини
Прочитано 215 разів

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вітає команду студентів «КУТ90» із отриманою перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських команд LoNG 2018 «Look of New Generation/Погляд нового покоління». 18 грудня 2018 року відбувся фінал конкурсу, який організували Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму. Партнер Конкурсу – компанія «Дубномолоко» сформулювала конкурсне завдання: створити проект дорожньої карти залучення інвестицій для реконструкції водоочисних споруд у м. Дубно.

На участь у Конкурсі зареєструвались 72 команди з 44 ЗВО з 23 міст України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Луцьк, Маріуполь, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Суми, Умань, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернігів). До Першого туру Конкурсу увійшла 41 команда.

Під час презентації конкурсних робіт у фіналі команди продемонстрували ґрунтовну теоретико-практичну підготовку, дослідницькі навички, амбітність та масштабність мислення, сміливість, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність.

Журі Конкурсу досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних». Тож з невеликим «відривом» команди показали такі результати:

Абсолютні переможці

І місце - команда «BizOwn» ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

ІІ місце - команда «MiLKy WaY» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

ІІІ місце - команда «The Tax Agents» Університету державної фіскальної служби України

Переможці у номінаціях:

«Реалістичність та результативність ідей для компанії» - команда «Швидка економічна допомога» Економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

«Сміливе рішення» - команда «КУТ90» Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг);

«Команда, яка надихає» - команда «V.I.P.HUUP» Хмельницького університету управління та права;

«Соціальна значимість для стейкхолдерів» - команда «ZNAEU» Житомирського національного агроекологічного університету;

«Системність та послідовність» - команда «Капітани індустрії» Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Заслуговує на особливу увагу і щиру подяку робота викладачів-консультантів команд.

Партнер Конкурсу Компанія «Дубномолоко» нагородила призами всіх переможців.

Компанія «Дубномолоко» та компанія «Дубноводоканал» задоволені результатами конкурсу і висловили наміри співпрацювати з командами щодо втілення конструктивних ідей у реалізації проекту.

 

Раніше ми писали про вихід нашої команди до другого туру конкурсу: Студенти ДонНУЕТ беруть участь у Всеукраїнському конкурсі LoNG-2018

Оцініть матеріал!
(6 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru