Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

У номінації «Найкраще наукове дослідження в галузі філологічних наук» перемогли студенти ДонНУЕТ

5 грудня 2018, 12:45 pm
Категорія Новини

30 листопада 2018 року у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбулася XVI міжнародна студентська наукова конференція «Eurolanguages 2018: Innovation & Development». Ця подія стала святом студентської науки, засвідчивши величезну увагу, яка їй приділяється упродовж усієї багаторічної славетної історії університету. За своєю спрямованістю конференція була націлена на пошук креативних ідей і талантів в науці, які здатні у майбутньому стати запорукою конкурентного злету нашої держави та її входження до авторитетного клубу європейських держав.

У роботі конференції брали участь студентка групи ЕК-18 Дар’я Герасименко з презентацією наукового дослідження «ÜBERSETZUNG DER MYTHOLOGISCHEN REALITÄTEN DES «WALDLIEDES» VON LESYA UKRAINKA MIT DRAMA-FEERIE INS DEUTSCHE» (науковий керівник – к.п.н., доцент Г.М. Удовіченко) та студентка групи МЕ-15 Катерина Шерстюк з презентацією результатів наукової розвідки «Comparative analysis of grammatical  transformations application in Ukrainian translations of H.G. Wells's novel “The time machine”» (науковий керівник – к.п.н., доцент С.А. Остапенко). Обидві роботи були відзначені як «Найкраще наукове дослідження в галузі філологічних наук».

IMG-4182
IMG-4184