ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

У номінації «Найкраще наукове дослідження в галузі філологічних наук» перемогли студенти ДонНУЕТ

5 грудня 2018, 12:45 pm
Категорія Новини

30 листопада 2018 року у Національному технічному університеті «Дніпровська політехніка» відбулася XVI міжнародна студентська наукова конференція «Eurolanguages 2018: Innovation & Development». Ця подія стала святом студентської науки, засвідчивши величезну увагу, яка їй приділяється упродовж усієї багаторічної славетної історії університету. За своєю спрямованістю конференція була націлена на пошук креативних ідей і талантів в науці, які здатні у майбутньому стати запорукою конкурентного злету нашої держави та її входження до авторитетного клубу європейських держав.

У роботі конференції брали участь студентка групи ЕК-18 Дар’я Герасименко з презентацією наукового дослідження «ÜBERSETZUNG DER MYTHOLOGISCHEN REALITÄTEN DES «WALDLIEDES» VON LESYA UKRAINKA MIT DRAMA-FEERIE INS DEUTSCHE» (науковий керівник – к.п.н., доцент Г.М. Удовіченко) та студентка групи МЕ-15 Катерина Шерстюк з презентацією результатів наукової розвідки «Comparative analysis of grammatical  transformations application in Ukrainian translations of H.G. Wells's novel “The time machine”» (науковий керівник – к.п.н., доцент С.А. Остапенко). Обидві роботи були відзначені як «Найкраще наукове дослідження в галузі філологічних наук».

IMG-4182
IMG-4184