Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

Студенти ДонНУЕТ визначилися наскільки вони є «економічними»

4 грудня 2018, 4:48 pm
Категорія Новини

26 листопада 2018 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського кафедрою економіки було проведено економічну гру на тему «Homo economicus», в якій взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 051 «Економіка» (групи ЕК-17 та ЕК-18с). За допомогою економічної гри здобувачі вищої освіти визначили наскільки вони є «економічними», сформували уявлення і розуміння концепції «Homo economicus», розвинули лідерські навички та навички колективної взаємодії.

У перекладі з латинської «Homo economicus» - це «людина економічна» або «людина раціональна», тобто людина яка при прийнятті рішень керується принципом максимізації прибутку або отриманих вигід, а також є самостійною у прийнятті рішень (рішення приймаються на основі власних переконань та досвіду), егоїстичною (діяльність спрямовано на задоволення власних інтересів), раціональною (порівняння декількох варіантів та вибір найменш витратного), інформованою (усвідомлення власних потреб та знання про засоби їх задоволення).

www.prostopros.ru

auvm