Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему «Компетентнісна («3D») бізнес-модель підприємства»

29 листопада 2018, 6:20 pm
Категорія Новини

27 листопада 2018 року викладачем кафедри підприємництва і торгівлі, кандидатом економічних наук Олександрою Вікторівною Роженко було проведене відкрите лекційне заняття у академічній групі ЕП-15 з дисципліни «Формування бізнес-моделі підприємства» на тему «Компетентнісна («3D») бізнес-модель підприємства».

Завданням відкритої лекції були, передусім, завдання звичайної академічної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції була присутня директор ННІЕП, доцент кафедри фінансів і банківської справи, кандидат економічних наук, доцент О.В. Нєізвєстна.

www.prostopros.ru

auvm