ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

У ДонНУЕТ пройшла відкрита лекція на тему «Компетентнісна («3D») бізнес-модель підприємства»

29 листопада 2018, 6:20 pm
Категорія Новини

27 листопада 2018 року викладачем кафедри підприємництва і торгівлі, кандидатом економічних наук Олександрою Вікторівною Роженко було проведене відкрите лекційне заняття у академічній групі ЕП-15 з дисципліни «Формування бізнес-моделі підприємства» на тему «Компетентнісна («3D») бізнес-модель підприємства».

Завданням відкритої лекції були, передусім, завдання звичайної академічної лекції. Вони першорядні і полягають у структурному, систематичному і системному викладі навчального матеріалу, присвяченого певній темі або її частини. Крім того, специфічними завданнями відкритої лекції були: публічна демонстрація власного досвіду викладача, визначення ефективності лекційної майстерності, передавання власного досвіду колегам.

На відкритій лекції була присутня директор ННІЕП, доцент кафедри фінансів і банківської справи, кандидат економічних наук, доцент О.В. Нєізвєстна.

www.prostopros.ru