Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
Slider

Студенти ДонНУЕТ виходять на міжнародний рівень з публікаціями зі спеціальності «Туризм»

30 листопада -0001, 2:02 am
Категорія Новини

Студентка групи ТУР-16 спеціальності «Туризм» Кваско Юлія 23 листопада 2018 року взяла участь у ХХІV Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Новини науки ХХІ століття». Разом зі своїм науковим керівником, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри міжнародної економіки та туризму Г.А. Богатирьовою студентка підготувала тези доповіді «Промислові екскурсії як засіб позааудиторної роботи зі студентами спеціальності “Туризм”».

Автор висловила думку щодо важливості навичок самостійного проведення екскурсій як основного виду позааудиторної роботи. Важливим є залучення майбутніх фахівців сфери туризму до процесу організації екскурсій, їх планування, підготовки необхідних матеріалів.

Виходячи зі специфіки регіону, активним засобом позааудиторної роботи можна вважати промислові екскурсії. Особливо актуальною ця проблема звучить в умовах глобального ринку туристичних послуг, коли вагомим фактором впливу на особистість стає рекреаційний потенціал територій сучасних міст, які мають розвинену індустріальну інфраструктуру. Різноманітність антропогенної та техногенної складової індустріальної культури створює певну привабливість цих територій як промислових дестинацій для майбутніх фахівців у галузі туризму, яка полягає в нових можливостях ознайомлення студентів зі специфікою їх виробництва, відкриття нових механізмів самореалізації студентської молоді в умовах індустріального міста.

Бажаємо подальших наукових здобутків Юлії Кваско та висловлюємо вдячність науковому керівнику за популяризацію спеціальності на міжнародному рівні.

www.prostopros.ru

auvm