ДонНУЕТ оголошує прийом слухачів на підготовчі курси

для складання ЗНО з наступних конкурсних предметів: українська мова та література, математика, іноземна мова, хімія, фізика.

ДонНУЕТ організовує екскурсії до університету

Деталі за номером +38(096)-870-44-91 (Ірина Анатоліївна)

Експертна думка: грибний сезон

18 листопада 2018, 10:03 pm
Категорія Новини

Слащева Аліна Вячеславівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології в ресторанному господарстві та готельної і ресторанної справи Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського продовжила цикл експертних виступів на криворізькому телебаченні. Цього разу сюжет на телеканалі Рудана був присвячений грибному сезону на Криворіжжі.

Гриби - надзвичайно смачний, але дуже підступний продукт. Вже в цьому сезоні на Дніпропетровщині є випадки отруєнь грибами, загинула дитина. Фахівці застерігають мешканців індустріальних регіонів - збирати гриби в містах і на їхніх околицях - небезпечно.

Аліна Слащева розповіла як правильно готувати набільш розповсюджені на українських кухнях гриби - печериці та гливи.

Медіа

www.prostopros.ru