Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова

Експертна думка: подорожчання газу для населення

18 листопада 2018, 9:33 pm
Категорія Новини

Світлана Василівна Волошина, кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, виступила з експертною думкою у телепередачі.

Головна новина останніх днів - зростання тарифів на газ. Кабінет міністрів України з 1 листопада 2018 року підвищив ціну на газ для населення на 23,5%, до 8550 грн за тис. кубометрів. Питання визначення ціни газу для потреб населення було предметом переговорів України з Міжнародним валютним фондом. Тепер українці чекають закономірної ланцюгової реакції і підвищення цін буквально на все. Що думають городяни про здорожчання газу – розказали у телепроекті Постфактум на криворізькому телеканалі Рудана.

На думку експертів, чергове підвищення цін на газ є вкрай невигідним для України сьогодні, і українському уряду доведеться балансувати між тим, щоб не втратити чергову матдопомогу від МВФ, але при цьому не призвести українську економіку до колапсу.

Медіа

www.prostopros.ru