Запрошуємо всіх студентів ДонНУЕТ

на презентацію програми
міжнародної виробничої практики

Телефон для довідок:
+ 38(096)-76-60-739 Дар'я Заікіна.

15 лютого 2019 року о 11:40
в актовій залі ДонНУЕТ

ДонНУЕТ запрошуе на навчання

День науки в ДонНУЕТ

з 11 лютого по 05 березня 2019р.
Конкурс творчих робіт
на фінансову тематику
Конкурс наукових робіт
Встигни до 10 березня 2019 рок
День університету
Запрошуємо
на цікаві й інтерактивні заняття
школярів 10-11 кл.
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
Запрошуємо вступників до участі
українська мова та література
математика, фізика, хімія,
іноземна мова
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

DniproEconomicForum 2018

18 листопада 2018, 8:48 pm
Категорія Новини
Прочитано 389 разів

Викладачі кафедри підприємництва і торгівлі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського взяли участь у DniproEconomicForum 2018 (DEF). На масштабному економічному форумі, який вдруге пройшов у Дніпрі на базі культурно-ділового центру «Мінора» та Дніпропетровської ОДА 15-16 листопада 2018 року, зібрались міжнародні та українські експерти, представники бізнесу, банківської сфери, економісти, інвестори.

Гостями форуму були Хюг Мінгареллі – Голова представництва Європейського Союзу в Україні; Ізабель Дюмон – посол Франції в Україні; Роман Ващук – посол Канади в Україні; Іржі Гавлічек – заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської республіки; Майкл Емерсон – старший експерт аналітичного Центру європейських політичних досліджень; Геннадій Чижиков -  президент Торгово-промислової палати України та ін. Модераторами панельних дискусій були запрошені відомі журналісти та телеведучі України – Павло Казарін, Марина Данилюк-Ярмолаєва та ін.

Цьогоріч було продовжено минулорічний месседж форуму про важливість діалогу між державою, бізнесом, інвесторами, провідними експертами та науковцями.

За інформацією офіційного сайту DEF’2018 «Місія DEF – провести активну роботу з зовнішніми та внутрішніми інвесторами, комплексно підійти до питань національного та регіонального розвитку, орієнтуючись на євроатлантичний курс України. Ми прагнемо не тільки побудувати ефективний діалог між бізнесом, державою та міжнародними партнерами, але й допомогти підприємцям України та Дніпропетровської області знайти необхідні знання, технології, кращі бізнес-практики, інновації у сфері управління та маркетингу».

На стратегічній сесії форуму «Рецепт національного успіху для України» було обговорено проблеми та перспективи розвитку Дніпропетровщини та країни в цілому у її прагненні входження до Європейського Союзу. Спікери надали свої поради для розвитку України, розповіли про існуючі програми підтримки бізнесу в країні.

Спікери дискусійних панелей багато розповідали про реформи та інновації, які вже втілили на Дніпропетровщині, інвестиційний потенціал регіону, вихід на нові ринки збуту. Протягом двох днів відбулись зустрічі в форматах дискусій, тренінгів, ділових ланчів.

Загалом впродовж двох днів було проведено понад 40 конференцій, дискусій, круглих столів та семінарів. Виступило більш ніж 150 спікерів, форум відвідали понад 1500 гостей.

На форумі було представлено стенди та виставки промислових компаній (Інтерпайп), банків (ПриватБанк, УкрEXIM банк), аналітичних та дослідницьких центрів (ДП «Інвестиційно-інноваційний центр», «Днепропетровське інвестиційне агенство»), Київської школи економіки (презентація магістерських програм і програм бізнес-освіти) та багато інших.

Тематики відвіданих викладачами ДонНУЕТ зустрічей: «Україна у світовій торгівлі», «Стандартизація та сертифікація українського бізнесу», «Кайдзен. Практика застосування в Україні», «Соціальне підприємництво та соціальна відповідальність бізнесу», «Політика стимулювання розвитку індустріальних парків в Україні» тощо.

Волошина С.В., завідувач кафедри підприємництва і торгівлі: Крім стратегічної сесії, на якій були окреслені важливі завдання для усіх учасників бізнес-середовища, велике враження залишив семінар «Кайдзен. Практика застосування в Україні». До участі в останньому залучилися практики з багатьох  вітчизняних підприємств, які активно дискутували і ставили спікерам непрості питання.  Вразив оптимізм учасників форуму – підприємців, бізнес яких успішно розвивається  і які прагнуть поділитися своїм досвідом, застерегти від помилок і провалів. 

Калініченко Д.Р., аспірант: Мені особисто найбільше на форумі сподобалася презентація Дніпропетровського інвестиційного агентства, яке представило Інвестиційний паспорт Дніпропетровської області та інвестиційні проекти для Дніпропетровського регіону.

Бондарчук М.Є., аспірант: Для мене DEF – цікава і запам'ятовувана подія. Кожен учасник мав можливість залучитися до обговорення конкретної теми та послухати думку міжнародних фахівців та провідних вітчизняних експертів. Форум змусив ще більше задуматися про стан справ як в країні, так і в регіоні. Отримана на ньому інформація, почуті оцінки і прогнози є безцінним матеріалом для подальшої наукової діяльності.

1
1
2_Голова представництва ЄС в Укр Х. Мінгареллі_
2_Голова представництва ЄС в Укр Х. Мінгареллі_
3_Посол Франції в Укр І. Дюмон
3_Посол Франції в Укр І. Дюмон
4_Старший екперт ЄС М. Емерсон
4_Старший екперт ЄС М. Емерсон
5_Праці М. Емерсона
5_Праці М. Емерсона
6_Президент ТПП Г. Чижиков
6_Президент ТПП Г. Чижиков
7_Аналітика СПУ
7_Аналітика СПУ
8_Аналітика СПУ
8_Аналітика СПУ
9_Аналітика СПУ
9_Аналітика СПУ
10_Наша делегація
10_Наша делегація
11_В очікуванні семінару з Кайдзен
11_В очікуванні семінару з Кайдзен
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Оцініть матеріал!
(4 голосів)
 

Наші партнери

www.prostopros.ru

auvm