Благодійний проєкт «ЯЛИНКА ЯНГОЛІВ»

4 December 2019, 8:26 pm
There is no translation available.

«ЯЛИНКА ЯНГОЛІВ» засяє в стінах ДонНУЕТ! ??

Уже вкотре ми закликаємо вас, доннуетівці, не бути байдужими і ще ні разу ви нас не підвели, тож зверніть увагу на наступне:

«ЯЛИНКА ЯНГОЛІВ» – благодійна акція в стінах нашого університету, що проходитиме до 20.12.19 року❄

Мета акції: допомога дітям із дитячих будинків.

У чому її суть? На першому поверсі нашого університету встановлено ялинку, а під нею скриньку, куди кожен бажаючий допомогти зможе покласти щось для дітей. Це можуть бути олівці, іграшки, розмальовки, щось із одягу, навіть шкарпетки... Те, що для вас може бути дрібницею ‒ для когось стане скарбом ??

Кожен у змозі вплинути на цей світ і зробити його трохи кращим. Нехай добро зігріє нас у ці морозні дні! ?

Ваші подарунки 20.12.19 року знайдуть своїх обранців у дитячому інтернаті № 9. Хто бажає ‒ долучайтеся до поїздки!

Похожее изображение

There is no translation available.

Колектив ДонНУЕТ від душі вітає Гудзя Юрія Федоровича, к.е.н., доцента кафедри фінансів та банківської справи із захистом докторської дисертаці! Бажаємо не ставити крапку на досягнутому і сміливо продовжувати підкорювати простори науки й улюбленої діяльності. Також бажаємо неймовірних сил, міцного здоров'я, перемог і справжнього щастя!

Похожее изображение

 

Гудзь Юрій Федорович

There is no translation available.

Колектив Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського вітає в.о. завідувача кафедри економіки та бізнесу – Лохман Наталю Володимирівну, к.е.н., доцента  із блискучим захистом докторської дисертації та бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках! Нехай підґрунтям плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я та удача, натхненна думка й щирі почуття, підтримка родини та колег!

 Похожее изображение

 

 

There is no translation available.

Студенти та викладачі ДонНУЕТ долучилися до участі у стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA»

Здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування ДонНУЕТ під керівництвом викладачів кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування подали заявки на участь у 14-му конкурсі стипендіальній програмі Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA».

Наукові роботи для участі у конку

 

рсному відборі підготували і наші студенти:

 1. Бондаренко Ксенія, студентка групи ПТБД-17, тема роботи: «Аналіз конкурентних позицій вітчизняних виробників на косметичному ринку України», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Карабаза І. А.
 2. Бадіца Антон, студент групи МН-17, тема роботи: «Перспективні напрямки активізації інвестиційної діяльності Дніпропетровського регіону», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.
 3. Попозогло Тетяна, студентка групи МН-19м, тема роботи: «Напрями ефективного управління людськими ресурсами держави: екстраполяція досвіду провідних країн світу», науковий керівник – к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Приймак Н.С.

Нагадаємо, що стипендіальна програма «Завтра.UA» була започаткована у 2006 році Фондом Віктора Пінчука з метою сприяння формуванню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Перше нагородження переможців відбулося у січні 2007 року.

З періоду започаткування, участь у даній стипендіальній програмі, прийнято більше 2600 осіб обдарованої студентської молоді.

Окрім стипендіальної підтримки, переможці конкурсу отримують можливості для безперервного навчання та самовдосконалення через участь у Форумах молодих лідерів, публічних лекціях провідних світових фахівців різних сфер науки та бізнесу, літніх таборах тощо.

Фонд Віктора Пінчука за час існування стипендіальної програми забезпечив підтримку та реалізацію понад 160 проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем суспільства та молоді.

Програма «Завтра.UA» встановила партнерство із 94 провідними університетами України.

Студенти ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського ставали двічі стипендіатами програми: в 2011 році (Лукяненко Д.) та у 2013 році (Воловик О.). Маємо надію поповнити у 2020 році число стипендіатів даної програми учасниками цього конкурсного відбору!!!

Фонд Пинчука открывает конкурс стипендиальной программы "Завтра.UA" - фото

ROS_2281
ROS_2281
Previous Next Play Pause
1

Мистецтво фотографії та туризм!

2 December 2019, 6:57 pm
There is no translation available.

Студенти і викладачі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського в листопаді 2019 року мали змогу спілкуватися з людьми, які «закохані» у Кривий Ріг, в красу промислових краєвидів, які мистецьки передають їх красу у своїх фото. Олександр Водолазький – фотограф, очільник Спільноти творчих фотографів Криворіжжя був нашим гостем. Змістом життя Олександра стало фотомистецтво!!!

Він 44 роки пропрацював машиністом тепловоза, а нині очолює спілку творчих фотографів. Завдяки мистецтву довів собі існування Бога, проте всі релігії вважає створеними штучно. Упевнений, що фото ‒ це наука, проте переконаний, що деякі його знімки подаровані небом. Його життя побудоване на контрастах, немов художнє фото, яке дало йому справжню свободу.

Із давніх-давен людина намагалась зобразити якимось чином кращі моменти свого життя. Це намагання привело до того, що на світі з’явилося таке мистецтво як фотографія. Впродовж довгого часу, відтоді як було зроблено першу фотографію, це заняття стало улюбленим для мільйонів людей.

Уміння фотографувати – це не тільки процес, який приносить задоволення фотографу, але попри все, ви завжди можете надати можливість помилуватися своїми досягненнями, показати їх іншим людям, провести аналіз своєї роботи та виявити допущені помилки.

Можна з упевненістю сказати, що фотографія – це справжнє мистецтво, яке має свої тонкощі та секрети. Її сміливо можна поставити поряд із такими видами мистецтва, як музика та живопис. Відчуття композиції у фотографа – це як у музиканта слух, він або є, або його доведеться розвинути шляхом невтомної повсякденної праці. 

Олександр Водолазький – автор фото календаря «Переселенці. Історії успіху». Дуже символічно, що зустріч відбувається у вищому навчальному закладі, який теж переїхав до нашого міста з Донецька.

Сьогодні можна визнати Олександра Водолазького носієм бренду Кривого Рогу, індустріального міста з цікавими краєвидами, бренду, який буде унікальним, упізнаваним і успішним… Під час зустрічі та спілкування з фотографом всі присутні зрозуміли, що саме фото може стати унікальною пропозицією для внутрішнього і зовнішнього туриста. Результатом діяльності фотографів є якісний туристичний продукт.

Одним із методів просування

20191127_185351
20191127_185351
20191127_190024
20191127_190024
20191125120030
20191125120030
20191125122349
20191125122349
20191125123837
20191125123837
20191125123902
20191125123902
20191125130049
20191125130049
20191125131056
20191125131056
20191125133049
20191125133049
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

такого продукту в сучасному інформаційному просторі є творчі зустрічі, спілкування з потенційними споживачами туристичних послуг.

Сьогодні туристам важлива емоція, а емоцію можна створити навіть якщо в регіоні немає архітектурних пам’яток. Важливо подолати стереотип промислової місцевості, що вдається під час зйомок міського простору.

Кривий Ріг позиціонує себе як місто, яке теж може вразити туриста.

Партнерство в туристичній галузі

2 December 2019, 6:55 pm
There is no translation available.

Сьогодні туризм виступає однією з високодохідних галузей господарювання, яка в сучасних умовах глобалізації безперервно та динамічно розвивається, сприяючи вирішенню цілого комплексу життєво важливих соціально-економічних проблем. Туризм – одна з небагатьох галузей, яка розвивається швидкими темпами. Не є виключенням і місто Кривий Ріг.

Нещодавно відбулася зустріч студентів Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського з представниками туристичного клубу «Командор». Налагодження партнерських стосунків представників туристичних організацій міста з майбутніми фахівцями у сфері туризму є важливою складовою дослідження туристського потенціалу територій, організаційних засад та особливостей функціонування туристичних кластерів, підвищенні ефективності їх діяльності.

На зустрічі були присутні інструктори клубу: Березовський Анатолій Анатолійович, доктор геологічних наук, професор, декан факультету геології мінералогії Криворізького національного університету; Коцюруба Валерій Віталійович, орнітолог, доцент кафедри біології Криворізького державного педагогічного університету; Водолазький Олександр, фотограф Товариства Творчих фотографів Кривбасу; керівник туристичного клубу Командор екскурсовод і гід ВАГ Григорій Курочкін.

Пріоритетним напрямом діяльності Клубу «Командор» є науковий туризм, який передбачає участь у реальних наукових проектах і експедиціях. На сьогодні пріоритетними напрямами роботи клубу є: орнітологія – розроблено і проведено 17 екскурсій-тренінгів у різноманітних локаціях в рамках експедиції «Птахи України» та при підтримці «Криворізького відділення Товариства охорони та вивчення птахів».

Під час проведення орнітологічних екскурсій-тренінгів учасники спостерігають за птахами та іншими тваринами в одному з об’єктів Криворіжжя. Мальовничі ландшафти, дотик до давнього минулого Криворіжжя, цікаві спостереження чекають на учасників екскурсій. У ході спостережень можуть бути відмічені крижень, водяна курочка, фазан, сапсан, вухата сова, припутень, крук, грак, сорока, сіра ворона, сойка, кропивник (волове очко), співочий та чорні дрозди, сива жовна, сирійський дятел, довгохвоста та вусата синиці, велика та блакитна синиці, польовий горобець, зеленяк, щиглик, коноплянка, костогриз та інші види птахів. Для шанувальників фотографії – мальовничі ландшафти, рідкісні кадри рослин і тварин, пам’ятки криворізької старовини.

Палеонтологія – розроблена екскурсія-тренінг «Палеоген півдня Кривбасу» під керівництвом професора Березовського А. А.

Мінералогія – в рамках експедиції «Мінеральні пігменти Кривбасу» підготовлені дві наукові екскурсії з відбором проб мінералів, підготовки мінеральних барвників.

Керівник туристичного клубу «Командор» Григорій Курочкін упевнений, що криворіжцям надзвичайно цікавим буде науковий туризм. Ми повністю погоджуємося з ним!!!

20191125120009
20191125120009
20191125120059
20191125120059
20191125120110
20191125120110
20191125122259
20191125122259
20191125122316
20191125122316
20191125122349
20191125122349
20191125123902
20191125123902
20191125133645
20191125133645
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

Black Friday по-українськи!

2 December 2019, 6:20 pm
There is no translation available.

Black Friday давно стала національною розвагою американців: магазини звільняють склади перед Новим роком, а покупці змітають буквально все. Гаджети, одяг, взуття, іграшки, прикраси і сотні інших товарів чекатимуть нас на прилавках онлайн-магазинів зі знижками до 90 %.

Цього року Чорній п'ятниці виповнюється 50 років. Значить, ювілейні знижки будуть ще приємніші, ніж зазвичай!

Засновником Чорної п'ятниці (за багато років до її появи) вважається Френк Вулворт (1852‒1919). Саме він у кінці XIX століття придумав розпродажі. У місті Ланкастер (штат Пенсильванія) неговіркий хлопець із глибинки влаштувався помічником продавця у невелику крамницю, де дуже страждав через те, що не міг підвищувати ціни. В ті часи в магазинах не було цінників, і продавці хитромудрими розмовами повинні були з'ясувати платоспроможність своїх клієнтів і тільки тоді призначати ціни. Бідолаха Вулворт дуже страждав із-за цього обов'язку й одного разу, коли головний продавець був відсутній, наважився на відчайдушний крок.

Френк розмістив на прилавок увесь сезонний товар і поставив поруч табличку «Все по п'ять центів». Це і був перший розпродаж! На хвилі комерційного успіху Френк Вулворт створив найбільшу роздрібну мережу початку ХХ століття. Магазини Woolworth працюють і сьогодні у світі.

У цей же час вираз «Black Friday» стали вживати поліцейські з Філадельфії, шоковані нереальними пробками, які щорічно траплялися в п'ятницю після Дня дяки.(24 листопада).

І, врешті-решт, є ще одна версія, згідно якої цей день називається Чорною п'ятницею, тому що в американському бухгалтерському обліку збитки відзначаються червоним кольором, а прибутки ‒ чорним. Можете самі здогадатися, що п'ятниця після Дня подяки ‒ один із найприбутковіших періодів у році.

Чорна п'ятниця в Україні з'явилася не так давно й одразу ж завоювала велику популярність. Чорна п'ятниця в Україні розпочалася 28.11.2019 року ‒ це чудова можливість:

‒ оновити свій гардероб;

‒ придбати сучасну техніку;

‒ запастися подарунками на свята.

Щоб не втрачати час, слід підготуватися до участі в популярному розпродажі Black Friday:

 • заздалегідь вивчіть асортимент потрібних товарів;
 • складіть список покупок, пронумеруйте їх;
 • здійсніть покупку яко
  1541690439-8135
  1541690439-8135
  Previous Next Play Pause
  1
  мога раніше, адже часто існує ліміт на кількість найцікавіших акційних пропозицій товару.

Чорну п'ятницю недаремно чекають цілий рік. Адже це прекрасна можливість придбати новорічні подарунки!

There is no translation available.

Моделювання системи бухгалтерського обліку корпорації потребує переосмислення її теорії та методології відповідно до запитів користувачів облікової інформації для прийняття дієвих управлінських рішень. Методологія бухгалтерського обліку передбачає визначення концепції бухгалтерського обліку, що дозволить сформувати систему поглядів, понять, які є базою при побудові обліково-аналітичного забезпечення діяльності корпорації в цілому та учасників об’єднання зокрема. Це сприяє розробці єдиних внутрішніх стандартів для організації системи управління; складанні фінансової звітності підприємств учасників та корпорації для зовнішніх користувачів та внутрішньої оперативної – для управлінського персоналу з метою прийняття ефективних та дієвих рішень; гармонізації роботи обліково-аналітичних працівників для порівнянності сформованих даних, що є інформаційною базою для інших підсистем управління.

Формування концепції бухгалтерського обліку потребує:

– визначення принципів організації та ведення бухгалтерського обліку, складання і подання фінансової звітності;

– визначення складових організації бухгалтерського обліку через вибір форми організації, форми ведення та розробки облікової політики;

– формування методики ведення бухгалтерського обліку через визначення елементів методики (документування та інвентаризація, оцінка та калькулювання, рахунки та подвійний запис, баланс та звітність).

Щодо системи аналізу, так база даних для проведення аналізу ресурсного потенціалу корпорації повинна акумулювати інформацію щодо всіх напрямів діяльності як корпорації в цілому, так і окремих бізнес-одиниць, оскільки аналітичні дослідження здійснюються в цілому по корпорації та у розрізі окремих бізнес-одиниць як її структурних підрозділів в частині оцінки забезпеченості корпорації основними видами ресурсів та ефективності їх використання.

Побудова інтегрованої КІСК потребує врахування особливостей організації та методики ведення бухгалтерського обліку та здійснення аналізу, оскільки кожен учасник об’єднання є окремою бізнес одиницею, що має власну КСБО з відповідними підсистемами обліку, яка входить до складу КСБО Правління корпорацією.

Основною проблемою корпоративного управління є узгодження інтересів управлінського персоналу та акціонерів (інвесторів), які зацікавлені в отриманні прибутку та в зростанні його величини в короткостроковій перспективі для отримання дивідендів. Управлінський персонал, в свою чергу, спрямовує господарську діяльність на довгострокову перспективу, що передбачає підвищення прибутковості корпорації в майбутньому. Також існують інші групи користувачів, які вимагають представлення та інтерпретацію обліковою інформацію в певному вигляді для визначених цілей.

Це вимагає від системи бухгалтерського обліку вибір техніки обліку та методів обліку об’єктів таким чином, щоб представити інформацію відповідно до запитів користувачів, так проф. М. М. Шигун представила можливу кількість варіативних форм за П(С)БО відповідно до складових облікової політики (табл. 1).

Таблиця 1

Зведені дані по варіативних складових облікової системи

Складові облікової системи

Кількість варіативних форм за П(С)БО

1

2

Моделі організації бухгалтерського обліку

20736

Форми організації обліку

4

Форми ведення обліку

6

Форми первинних документів (типові, нетипові)

2

Облікові регістри (типові, нетипові)

2

План рахунків (типовий, спрощений, робочий)

3

Калькуляції (нормативні, планові, фактичні)

3

Інвентаризація (суцільна, вибіркова, комплексна, часткова)

4

Типи звітності (фінансова, податкова, статистична, управлінська, соціальна, екологічна)

6

Моделі методики ведення бухгалтерського обліку

311 040

Методи оцінки вартості активів та зобов’язань:

 

Методи амортизації основних засобів

6

Методи амортизації інших необоротних матеріальних активів

2

Методи амортизації малоцінних необоротних матеріальних активів і бібліотечних фондів

2

Методи амортизації нематеріальних активів

6

Методи оцінки запасів при їх вибутті

5

Методи оцінки запасів на дату балансу

2

Методи визначення резерву сумнівних боргів

2

Методи оцінки ступеня завершеності операцій з надання послуг

3

Методи оцінки ступеня завершеності робіт за будівельним контрактом

3

Методи оцінки активів або зобов’язань в операціях пов’язаних сторін

4

Методи визначення справедливої вартості біологічних активів і сільськогосподарської продукції за відсутності активного ринку

3

Із таблиці 1 можна побачити значну кількість варіативності складових облікової системи у розрізі моделей організації бухгалтерського обліку та моделей методики бухгалтерського обліку. Це дозволяє нівелювати та інтерпретувати облікові дані відповідно до вимог запитів суб’єктів управління через використання альтернативних варіантів дозволених на законодавчому рівні. Тому для забезпечення ефективного функціонування корпорації та задоволення інтересів всіх користувачів обліково-аналітичної інформації необхідно скомпонувати такі складові системи бухгалтерського обліку, що будуть відповідати досягненню єдиної стратегії розвитку корпорації.

Визначені та розкриті особливості діяльності корпорації як форми об’єднання підприємств дозволять побудувати ефективну систему управління в умовах створення інтегрованої КІСК з врахуванням сучасних реалій суспільного розвитку економічних систем.

ves_uchet_buh_8
ves_uchet_buh_8
Previous Next Play Pause
1

«ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ» У ШКОЛІ № 115

30 November 2019, 7:44 pm
There is no translation available.

У рамках подальшого підтримання інтересу школярів до здобуття вищої економічної освіти, у форматі «День Університету» нещодавно відбулася зустріч учнів 11 класу загальноосвітньої середньої школи № 115 з науково-педагогічними працівниками кафедри обліку та аудиту Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Причому викладачі завітали безпосередньо до учнів, аби в стінах їхнього рідного навчального закладу розповісти про вигоди здобуття вищої освіти у престижному університеті, й тим самим примусити їх замислитись про своє подальше професійне майбутнє. Задля цього в.о. завідувача кафедри обліку та аудиту, к.е.н., доцент Марина Шендригоренко та к.е.н., доцент Любов Шевченко провели лекційне заняття на тему: «Білл Гейтс починав з обліку».

Учні з цікавістю ознайомилися з біографією Вільяма Генрі Гейтса III  ‒ американського бізнесмена, інвестора, філантропа і засновника корпорації Microsoft, співголови Фонду Білла і Мелінди Гейтс. Старшокласники також дізналися про нинішню структуру корпорації Microsoft, про історію її створення, а також про діючий порядок організації обліку господарських операцій у компанії. На зустрічі зі школярами було наголошено, що принцип роботи, якого повсякчас дотримуються керівники успішних компаній, корпорацій та концернів ‒ це забезпечення ефективної системи бухгалтерського обліку результатів діяльності. При цьому мінімальні витрати мають приносити компанії максимальні доходи.

Зазначалося, що нині бухгалтер ‒ це одна із найбільш поширених професій у світі. Водночас головний бухгалтер ‒ це друга людина після керівника з прийняття усіх управлінських рішень, що стосуються фінансово-господарської діяльності компанії, оскільки саме він разом із керівником ставить свій підпис на всіх фінансових документах. А це не тільки відповідальність, а й значний авторитет як серед підлеглих, так і колег.

Лектори на практичних прикладах підтвердили, що зараз багато керівників солідних та відомих фірм зацікавлені у підготовці бухгалтерського персоналу, тому не економлять на навчанні висококваліфікованих бухгалтерів навіть за рахунок коштів фірми. А знання ‒ це специфічна субстанція, яка не може бути відокремлена від людини. Тому, якщо людина має бажання вчитися, отримані нові знання завжди залишаться з нею, де б вона не працювала.

В.о. завідувача кафедри обліку та аудиту М. Шендригоренко наголосила, що в роботі бухгалтерів є безліч плюсів. Зокрема:

 1. Авторитет у колективі та серед колег.
 2. Порівняно висока оплата праці.
 3. Можливість підвищувати кваліфікацію та заробляти набутими знаннями і навичками.
 4. Стабільність.
 5. Можливість працювати на себе.

Усвідомлюючи значущість цієї вкрай важливої професії, Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського надає можливість майбутнім абітурієнтам ознайомитися з її перевагами як шляхом проведення подібних зустрічей чи «Днів відкритих дверей» в університеті, так і постійним інформуванням на своєму офіційному сайті http://donnuet.edu.ua/.

У результаті проведеної зустрічі старшокласники 115-ї школи отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання, а також чіткий напрям у своєму профорієнтаційному виборі.

До нових зустрічей!

IMG-40bf5ee0c790df0645ff032f6a2ec42b-V
IMG-40bf5ee0c790df0645ff032f6a2ec42b-V
thumbnail_IMG-77f36d99bc69a86e446bbd9013c94f9e-V
thumbnail_IMG-77f36d99bc69a86e446bbd9013c94f9e-V
Previous Next Play Pause
1 2
There is no translation available.

Сьогодні, 29 листопада 2019 рок,у в НТУ «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) пройшла студентська науково-практична конференція «Європейські мови-2019: інновації і розвиток».

У конференції взяли участь і студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Герасименко Дар’я (гр. ЕК-18) виступила із доповіддю «ANALYSIS OF COMPLEX APPLICATION OF TRANSLATION TRANSFORMATIONS IN THE UKRAINIAN LANGUAGE TRANSITION PROCESS OF STEFAN ZWEIG’S NOVEL «LETTER FROM AN UNKNOWN WOMAN» (німецька мова); секція «Філологічні дослідження». Науковий керівник – к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.

Міценко Віталій (гр. МЕВ-19) виступив із доповіддю «WAYS TO ENRICH THE VOCABULARY OF THE ENGLISH LANGUAGE AT THE EXPENSE OF NEOLOGISMS» (англійська мова); секція «Філологічні дослідження». Науковий керівник – к.п.н., доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Удовіченко Г. М.

Одним із членів журі студентської науково-практичної конференції «Європейські мови-2019: інновації і розвиток» була завідувач кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін, к.п.н., доцент Остапенко С. А.

Наші студенти отримали дипломи як найкращі молоді дослідники в галузі філологічних досліджень.

Вітаємо наших молодих науковців!

1
1
2
2
3
3
4
4
20191129_223547
20191129_223547
20191129_223630
20191129_223630
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6
There is no translation available.

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад сьогодні, 29 листопада 2019 року, відвідала Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг).

В актовій залі ДонНУЕТ пройшла прес-конференція, на якій були присутні Міністр освіти і науки України Ганна Новосад, заступник міністра Єгор Стадний і голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій у Верховній Раді України IX скликання Сергій Бабак, а також представники всіх закладів вищої освіти нашого міста. Кожен присутній міг задати своє питання й отримати моментальну відповідь. Власне студентів турбували питання бюджетних місць ЗВО, можливість складання ЗНО з іноземної мови при вступі у магістратуру в місті й закладі навчання (м. Кривий Ріг), а не у м. Дніпро, про стипендії тощо.

У свою чергу Ганна Новосад сказала: «Зараз вища освіта переживає певний період «інфляції», тому що є певний «перекіс», у звʼязку із великою кількістю випускників шкіл, які обирають вищу освіту. Тому ми плануємо працювати іншими інструментами». І запитала студентів, чому вони обрали саме вищу освіту, а не заклади професійно-технічної освіти, які дають набагато більше можливостей працевлаштування та відповідну заробітну платню.

Міністр розказала про фінансування і потенційні зміни економічної моделі, які можуть продукувати до покращення ситуації в цілому після завершення навчання у закладах вищої освіти.

Єгор Стадний та Сергій Бабак говорили про попит спеціальностей серед студентів і ринок праці, який диктує свої правила, про мотивацію вступу до ЗВО та перспективи працевлаштування.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, а найголовніше – ПРОДУКТИВНО!

1
1
2
2
3
3
4
4
6
6
7
7
8
8
9
9
20191129_124325
20191129_124325
20191129_125931
20191129_125931
20191129_130637
20191129_130637
20191129_131115
20191129_131115
20191129_133326
20191129_133326
20191129_134105
20191129_134105
20191129_134646
20191129_134646
20191129_134732
20191129_134732
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Запрошуємо на ФОТОВИСТАВКУ!

28 November 2019, 6:18 pm
There is no translation available.

Шановні друзі! Запрошуємо вас на ФОТОВИСТАВКУ "ДонНУЕТ 2015". Це наша історія. 

ФОТОВИСТАВКА знаходиться у холі на 2-му поверсі нашого університету.

До зустрічі!

20191128_171403
20191128_171403
20191128_171447
20191128_171447
20191128_171518
20191128_171518
20191128_171702
20191128_171702
20191128_172123
20191128_172123
20191128_173421
20191128_173421
20191128_173639
20191128_173639
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7
There is no translation available.

27 листопада 2019 року відбулася V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ У СИСТЕМІ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ». Як і завжди, організаторами цієї конференції стали Національна академія педагогічних наук України, Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти, Університет менеджменту освіти та Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти. Директор Навчально-наукового інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Хаврова Катерина Сергіївна та директор Маріупольського коледжу Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Шерстюкова Карина Юріївна, були серед учасників цього заходу. Поринемо в історію головного питання конференції.

Ідею про неперервність освіти деякі дослідники знаходять ще в далекій античності. Бо вже у ті далекі від нас часи існували різноманітні релігійно-філософські уявлення та вчення про постійне духовне вдосконалення людини. Попередником сучасних поглядів на неперервну освіту вважається Ян Амос Коменський ‒ чеський педагог-гуманіст, письменник, єпіскоп Чеськобратської церкви, засновник наукової педагогіки, систематизатор и популяризатор класно-урочної системи. Він зазначав, що кожний вік підходить для навчання і у людини в житті взагалі немає іншої мети, окрім навчання. З часами промислової революції XIX століття пов'язаний розвиток освіти для дорослих, який є наслідком динамічних змін у науці, техніці, соціально-економічних відносинах.

Метою неперервної освіти є становлення й розвиток особистості як у періоди її фізичного і соціально-психологічного дозрівання, розквіту й стабілізації життєвих сил і здібностей, так і в періоди старіння організму, коли на перший план висувається завдання компенсації сил і можливостей, що втрачаються.

Неперервна освіта ‒ це сукупність засобів, способів і форм здобуття, поглиблення й розширення загальної освіти, професійної компетентності, культури, виховання, громадянської та моральної зрілості. Для кожної людини неперервна освіта є процесом формування й задоволення її пізнавальних запитів та духовних потреб, розвитку задатків та здібностей у мережі державно-суспільних навчальних закладів і шляхом самоосвіти.

Для держави неперервна освіта є провідною сферою соціальної політики із забезпечення сприятливих умов загального й професійного розвитку кожної особистості. Для суспільства в цілому неперервна освіта є механізмом розширеного відтворення його професійного та культурного потенціалу, умовою розвитку суспільного виробництва, прискорення соціально-економічного прогресу країни.

Неперервна освіта має забезпечити гармонійний розвиток кожної особистості, виховувати у кожній людині свідому потребу в підвищенні рівня знань.

Маріуполь та, насамперед, Навчально-науковий інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, не може знаходитись осторонь такого соціально важливого питання, як неперервна освіта. Бо у нашому місті, внаслідок неперервного скорочення робочих місць на великих металургійних комбінатах, а також появи великої кількості звільнених у запас військовослужбовців існує великий попит на освоєння нових, більш необхідних суспільству, спеціальностей. І наш університет сприяє усім бажаючим змінити на краще своє життя.

Вступайте до лав наших студентів! Отримуйте сучасну професійну вищу освіту! З маріупольським привітом!

1
1
Previous Next Play Pause
1

До уваги студентів!!!

27 November 2019, 10:21 pm
There is no translation available.

Без имени-1
Без имени-1
Previous Next Play Pause
1

Вітаємо Яріну Анастасію Олегівну

26 November 2019, 11:39 pm
There is no translation available.

Вітаємо Яріну Анастасію Олегівну, студентку групи ТРГ 18м, із зайнятим ІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології» за напрямом «Інноваційні та ресурсоощадні технології харчової продукції».

ІІ етап конкурсу пройшов 21 листопада 2019 року у місті Києві в стінах Київського національного торгівельно-економічного університету.

У заході взяли участь 22 студенти, які презентували у фіналі власні наукові розробки. За звання переможця змагалися представники 12 закладів вищої освіти, в тому числі Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг).

З вітальним словом до фіналістів конкурсу звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи Н. В. Притульська,  яка привітала молодих науковців, побажала натхнення в наукових дослідженнях і ефективності в реалізації наукових здобутків, підтримала студентів у їх прагненні до творчого пошуку.

До складу журі конкурсу увійшли:

проректор з наукової роботи С. В. Мельниченко – голова конкурсної комісії;

декан ФРГТБ, професор Н. І. Ведмідь;

завідувач кафедри технології та організації ресторанного господарства професор М. Ф. Кравченко;

президент ліги фітнес-дієтологів та нутриціологів, сертифікований лікар-дієтолог МОЗ України В. В. Сластін;

заслужений працівник сфери послуг, акредитований суддя World Association of Chefs Societies  Л. П. Чуницька;

викладачі факультету: д.т.н., професор В. А. Гніцевич; д.т.н.,  професор Д. В. Федорова.

На розгляд конкурсної комісії було представлено 20 наукових робіт на актуальні та захоплюючі теми, учасники конкурсу презентували свої наукові здобутки, а всі охочі дегустували нові розроблені страви. Роботи, представлені доповідачами, мали високий науковий рівень і активно обговорювалися учасниками конкурсу, особливо вразили гостей ягідні десерти, солодкі фруктові муси біопротекторної дії, поживні напої з використанням харчових композицій, замороженні десерти підвищеної біологічної цінності.

На розгляд конкурсної комісії були представлені наукові розробки в галузі крафтових технологій: інноваційні технології прісного тіста, технології млинців з використанням гарбузового порошку, ковбасних виробів з харчовою антиоксидантною добавкою, впровадження принципів НАССР у технологію виробництва м’ясних охолоджених напівфабрикатів тощо.

Під час проведення конкурсу було визначено та відзначено переможців, усі учасники отримали сертифікати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології».

Робота Яріної Анастасії Олегівни на тему «Перспективи використання вторинної сировини у технології виробів з дріжджового тіста» не залишила без уваги висококваліфікованих членів журі, які відзначили сучасність, оригінальність і обґрунтованість ідеї. Було багато запитань та побажань у напрямках подальших досліджень.

55541
55541
20191121_115511
20191121_115511
20191121_115634
20191121_115634
Previous Next Play Pause
1 2 3
There is no translation available.

21-го жовтня в актовій залі ДонНУЕТ відбулася презентація програми міжнародної студентської практики в Турецькій Республіці.

Метою програми є отримання досвіду роботи за кордоном. Удосконалення знання англійської мови, можливість базового вивчення турецької мови, культури та звичаїв турецького народу.

Період: з 15 квітня 2020 р. по 15 жовтня 2020 р.

Посади:

- ресепшіоніст, посильний;

- адміністратор по роботі з клієнтами;

- аніматор;

- помічник офіціанта, офіціант, офіціант на роликах;

- бармен;

- стюард, помічник кухаря, кухар.

Регіон роботи: Туреччина – Анталія/Північний Кіпр.

Телефон для довідок: (098)-793-69-41 Чепурнова Анастасія.

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9

До уваги студентів! Науковий семінар!

25 November 2019, 7:19 am
There is no translation available.

26 листопада 2019 року кафедра загальноінженерних дисциплін та обладнання запрошує до участі у науковому семінарі «Інтенсифікація робочих процесів виробництва харчових продуктів у полі ультразвукових коливань» (керівник семінару д.т.н., професор Хорольський В.П.). Семінар відбудеться о 10.30 в 101 аудиторії.

Запрошуються усі бажаючі!

День Гідності й Свободи

23 November 2019, 10:46 pm
There is no translation available.

21 листопада 2019 року біля пам’ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України (меморіальний комплекс) відбулася церемонія покладання квітів із нагоди Дня Гідності й Свободи.

Адміністрація, науково-педагогічний колектив та студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського також вшанували памʼять загиблих.

1
1
5
5
20191123_224807
20191123_224807
20191123_224853
20191123_224853
20191123_224940
20191123_224940
20191123_225117
20191123_225117
20191123_225156
20191123_225156
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7

Студфієста 2019

23 November 2019, 10:19 pm
There is no translation available.

21 листопада 2019 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського пройшов щорічний осінній студентський фестиваль «Студентська осінь», який цьогоріч мав назву «СТУДФІЄСТА».

Захід став одним із найулюбленіших і масштабних університетських заходів. Щоб поборотися за звання самого творчого інституту, студенти готувалися дуже плідно.

В актовій залі зібралися численні глядачі та шанувальники фестивалю. Всі з нетерпінням чекали початку. Адже фестиваль «Студентська осінь» по праву можна назвати святом молодості, енергії, щирості й драйву, де будь-який студент може реалізувати свої найсміливіші творчі ідеї.

Тут задіяні два інститути цілими командами. Змагальний дух відходить на другий план. Найважливіше ‒ це тривала спільна підготовка, творче єднання, і, нарешті, довгоочікувані зіркові хвилин виступу. Цей процес дарує яскраві та незабутні позитивні емоції! Для студентів це найголовніша мотивація!

Наприкінці заходу Нєізвєстна Олена Володимирівна ‒ директор навчально-наукового інституту економіки, управління та адміністрування та Коренець Юрій Миколайович – директор навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму вручили почесні грамоти за високі показники у навчанні, за активну громадську діяльність та за активну участь в житті університету.

Так тримати!

1
1
2
2
3
3
20191121_125552
20191121_125552
20191121_130030
20191121_130030
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5
There is no translation available.

Сьогодні спостерігається така тенденція, як інтегрування всіх видів обліку і бюджетування, контролю й аналізу в процесі управління виробництвом. Вона прослідковується в розробках і освоєнні нової продукції, забезпеченні виробництва матеріально-виробничими ресурсами; організації, у виборі методів і каналів збуту; визначенні організаційної структури управління, тобто наявні компоненти вимагають створити нову інтегровану систему, підпорядковану принципам централізації та децентралізації в управлінні й організації обліку, їх поєднанню, орієнтації на довгострокові цілі розвитку підприємства та широку участь його працівників в управлінні.

Інтегрована система обліку – це об'єднання (кооперація) діючих елементів господарювання для досягнення спільних цілей. Його також називають складовою частиною управлінської системи підприємства.

Інтегрована облікова система є одним із перспективних напрямів інформаційного забезпечення системи управління організацією, тому що інформація об'єднує процеси, технології, персонал і ресурси, результатом взаємодії яких виникає інтегрований економічний ефект.

Необхідність формування інтегрованої облікової системи обумовлено різнобічними інформаційними потребами системи управління організацією, що відображають стратегію її розвитку, яка, у свою чергу, являє собою систему оціночних показників, які враховують найважливіші параметри фінансово-господарської діяльності організації, включаючи показники ефективності. Зокрема, фінансова облікова система формує показники, що характеризують результативність діяльності, фінансовий стан і фінансову стійкість організації. 

Інтегрований облік у системі управління дозволяє визначити стратегію розвитку організації, діагностувати її поточну діяльність, застосовувати коригуючі дії у разі відхилень від заданих параметрів, шляхом інформаційного забезпечення управлінських процесів, що значно підвищує якість і ефективність прийнятих управлінських рішень. У цьому зв'язку цінність облікової інформації для цілей управління та якість управлінських рішень, прийнятих на її основі, безпосередньо залежить від рівня кваліфікації та професіоналізму як працівників підсистем інтегрованого обліку, так і користувачів інформації в особі керівників різних рівнів і фахівців відповідних профілів, покликаних постійно вдосконалювати свої навички через систему освіти, підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів.

Отже, інтегрований облік по-перше, це не тільки всебічний та достовірний облік усього майна підприємства, витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції, що застосовуються в нашій господарській практиці, а й аналіз у співставленні з планом та контроль операцій для прийняття ефективних управлінських рішень; по-друге, під інтегрованим обліком розуміється не тільки процес відображення показників бюджету і факт їх здійснення, але й обробка всіх облікових і планових даних, їх аналіз та контроль.

canstockphoto7019207
canstockphoto7019207
Previous Next Play Pause
1

Speaking club

21 November 2019, 9:30 pm
There is no translation available.

20 листопада 2019 року відбулося чергове засідання розмовного клубу. Стало вже традицією запрошувати на цей захід гостей з Америки та Канади на засідання Speakingclubу ДонНУЕТ. Цього разу гості підготували презентацію на тему найрозповсюджених стереотипів.

Тема стереотипів та їх вплив на особистість є предметом дослідження багатьох психологів та педагогів і дуже актуальна сьогодні. Тому на засіданні клубу обговорювалися стереотипи про українців, розповсюджені серед іноземців та навпаки.

Жвава дискусія привела до висновків, що у мультикультурному суспільстві важливо не обмежуватися стереотипами, адже сприйняття інших, обмежене рамками стереотипів нерідко призводить до виникнення конфліктів.

1
1
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_2E8A1FD3-D423-4B58-B4A2-73DCA0E36100_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_2E8A1FD3-D423-4B58-B4A2-73DCA0E36100_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_55AE298D-3A5C-46E7-9694-4982785527CC_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_55AE298D-3A5C-46E7-9694-4982785527CC_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_57AEC667-B534-4D1E-8DDB-1980A50240BD_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_57AEC667-B534-4D1E-8DDB-1980A50240BD_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_68636492-B063-4F25-AC1C-7CF41C852BA5_Image
thumbnail__private_var_mobile_Containers_Data_Application_C4C7C7EF-BB7C-4148-B50A-57D3633DF1A5_tmp_68636492-B063-4F25-AC1C-7CF41C852BA5_Image
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5

З Днем філософії!

21 November 2019, 9:18 pm
There is no translation available.

21 листопада 2019 року в ДонНУЕТ п'ятий рік поспіль, було проведено Міжнародний День філософії. За ініціативи ЮНЕСКО в цей день світова спільнота долучається до філософської спадщини з метою поглибити свої знання в галузі актуальних проблем сучасності, на які людство не може віднайти однозначні відповіді. У філософських традиціях минулого є певні спроби аналізу соціальних і природничих проблем, життєва мудрість минулого, що могла би стати в нагоді при вирішенні сучасних актуальних питань. Студенти та викладачі ДонНУЕТ зазвичай беруть участь у діалогах та заслуховують доповіді провідних учених.

За традицією нашого університету, було запрошено доктора філософських наук, професора кафедри філософії та соціальних наук Криворізького національного університету Тетяну Володимирівну Цимбал. Пані професор виступила з лекцією щодо буттєвого вкорінення людини, зупинившись на питаннях, які пов'язані із сенсоутворюючими складовими для існування кожного індивіда. Особливу увагу було приділено соціально-політичним проблемам нашої держави. Активна дискусія наприкінці зустрічі засвідчила зацікавленість із боку студентської молоді та спробу надати відповіді на нагальні питання більш досвідченого та фахового спеціаліста. Дякуємо Тетяні Володимирівні за можливість поділитися своїми науковими здобутками та інтересами.

1
1
20191121_105611
20191121_105611
20191121_105624
20191121_105624
20191121_105646
20191121_105646
20191121_105658
20191121_105658
20191121_105706
20191121_105706
20191121_105727
20191121_105727
20191121_105737
20191121_105737
20191121_105749
20191121_105749
P91121-103605
P91121-103605
P91121-103627
P91121-103627
P91121-103640
P91121-103640
P91121-103824
P91121-103824
P91121-103942
P91121-103942
P91121-104021
P91121-104021
P91121-111158
P91121-111158
P91121-112459
P91121-112459
P91121-112501
P91121-112501
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
There is no translation available.

Проєкт здійснюється Програмою імені Джеймса Вільяма Фулбрайта в Укрaїнi за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури посольства США в Україні (м. Київ, 21-22 листопада 2019 р.).

У вищезазначеному проєкті взяли участь в.о. ректора Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського д.е.н., професор Оксана Богданівна Чернега, перший проректор, к.т.н., доцент Радіон Петрович Никифоров та завідувач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування д.е.н., доцент Наталія Сергіївна Іванова.

Мета проєкту:

Посилити спроможність переміщених університетів, забезпечувати якісні освітні послуги, що відповідають потребам студентів і роботодавців у нових громадах.

Цілі проєкту:

 1. Надати допомогу переміщеним університетам у розробці реалістичного бачення майбутнього своїх інституцій та їхньої ролі у нових громадах. Сприяти створенню стратегічних планів розвитку університетів на наступні три-п'ять років для досягнення поставлених цілей.
 2. Підтримати переміщені університети у розробці власного індивідуального бренду, що відображатиме їхні унікальні академічні традиції в новому середовищі. Сприяти включенню нового брендингу в промо- та інформаційні кампанії та веб-сайти університетів.
 3. Створити умови для кращої взаємодії переміщених університетів через заснування консорціуму із залученням українських та американських університетів, що можуть слугувати позитивними прикладами. Підтримувати переміщені університети в реалізації своїх стратeгічних планів.

Семінар із бачення та стратегічного планування допоможе учасникам у розробці інституційного бачення та стратегічного плану розвитку їхнього ЗВО на наступні три-п'ять років. План враховуватиме теперішнє становище університетів і потреби студентів, викладачів, роботодавців і нових громад, в яких нині функціонують ЗВО.

Соціологічне дослідження університету сприятиме розробці бачення, стратегічного плану та індивідуального бренду ЗВО. Дослідження вивчать сильні та слабкі сторони університетів-учасників проєкту через залучення студентів, викладачів та інших зацікавлених сторін за допомогою опитувань, фокус-груп та індивідуальних інтерв'ю.

Семінар із суспільної ролі університету та фандрайзингу покращить знання та навички учасників у таких сферах як промо-та інформаційні кампанії, суспільно-корисні проєкти, фандрайзинг та залучення громади. Це дасть змогу інституціям-учасникам успішно реалізовувати свої стратегічні плани й інтегруватись у нові громади.

Соціологічне дослідження громади допоможе університетам визначити потреби їхнього нового середовища та роль, яку вони можуть відігравати у своїх нових громадах. За допомогою кількісних та якісних методів буде досліджено очікування потенційних студентів і роботодавців від університету, а також його потенційний внесок у задоволення потреб ширшої громади.

Семінар з питань розвитку громади дасть змогу учасникам обговорити проєкти інституційного бачення та стратегічного плану розвитку свого ЗВО, що включатиме результати соціологічних досліджень університету та громади. Кожен університет-учасник також розробить план оновлення свого бренду, який відображатиме унікальний характер ЗВО та його роль у своїй новій спільноті.

Промо- та інформаційна кампанія підтримає університети у створенні ефективних промо- та інформаційних матеріалів на основі оновленого бренду, а також у використанні інструментів для залучення ширшого кола потенційних студентів у нових громадах.

Розробка веб-сайтів допоможе університетам оновити свої інтернет-ресурси для ефективнішого залучення потенційних студентів та інформування широкого загалу про свою роль і внесок у мiсцеву громаду.

Заключний семінар дасть можливість учасникам обговорити оновлені проєкти стратегічних планів розвитку своїх інституцій та покращити спроможність університетів до ефективної реалізації цих планів.

Створення консорціуму сприятиме продовженню взаємодії та підтримки переміщених університетів після закінчення програми. Консорціум стане платформою для обговорення викликів і проблем, пошуку порад та розробки рекомендацій щодо спільних ініціатив і зусиль з адвокації.

1
1
2
2
20191121_164021
20191121_164021
20191121_170906
20191121_170906
20191121_170959
20191121_170959
20191121_171041
20191121_171041
20191121_171149
20191121_171149
IMG_20191121_123439
IMG_20191121_123439
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8
There is no translation available.

Кафедра загальноінженерних дисциплін та обладнання запрошує всіх бажаючих 22 листопада 2019 року о 10.30 долучитись до екскурсії на машинобудівне підприємство ТОВ «Genestho». Це єдине підприємство в України, яке займається виробництвом інноваційних систем для транспортування палет і стрічкових конвеєрів, застосовуючи робототехнічні комплекси.

Картинки по запросу дженесто кривой рог

1
1
2
2
Previous Next Play Pause
1 2

Гарна новина з Маріуполя!

20 November 2019, 6:39 pm
There is no translation available.

18 листопада 2019 року ми дізналися, що наш студент Микола Поставной (гр. дПТБД19(б) ‒ Маріуполь) став одним із переможців всеукраїнського конкурсу «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському».

У середині жовтня 2019 року Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціював проєкт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», до участі в якому було запрошено студентство з усіх провідних ЗВО нашої країни. Треба пояснити, що Maanimo.com ‒ це незалежний інформаційно-фінансовий портал про фінансові продукти та послуги в Україні. Дуже приємно, що цей бізнес-ресурс став організатором та спонсором конкурсу, мета якого – залучити талановиту молодь до процесу перебудови нашої держави та суспільства. Бо зараз країна стоїть перед великими змінами, які зможуть змінити життя не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені у життя. Саме тому Всеукраїнський фінансовий портал Maanimo ініціював конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлювання своїх думок. Свої пропозиції та побажання треба було оформити й подати до 01 листопада поточного року.

Та повернемось у Маріуполь. Директор навчально-наукового інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Хаврова Катерина Сергіївна, після отримання інформації про конкурс «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», проінформувала студентів першого курсу про цей захід. І нам було дуже приємно, що знайшовся студент, який вирішив спробувати себе у цьому конкурсі. Це був студент першого курсу групи дПТБД19(б)-Мар «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Микола Поставной. І ця спроба Миколи Поставного була дуже вдалою. Наш студент виборов почесне сьоме місце з превеликої кількості претендентів на перемогу. Нам дуже приємно відзначити, що така талановита і небайдужа молодь є в нашому місті, тим більше у нашому навчально-науковому інституті бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Ми не публікуємо поради Миколи Поставного нашому Президентові, бо їх, як і поради усіх переможців проєкту можна подивитися у всесвітній павутині за посиланням https://maanimo.com/projects/molod-znae.

Випробовуйте свої сили та намагайтесь перемагати!

1
1
2
2
Previous Next Play Pause
1 2
There is no translation available.

19 листопада 2019 року в бібліотеці ДонНУЕТ відбулася презентація книжок, які було подаровано нашій бібліотеці Фондом "Бібліотечна країна".

Серед представлених книг є і такі видання, які висвітлюють проблеми сьогодення.

У презентації взяв участь студент гр. МН-18 Олександр Богун.

 

44946846_553599438402926_7678650640410607616_n
44946846_553599438402926_7678650640410607616_n
44979699_1183071211849316_8409176795949039616_n
44979699_1183071211849316_8409176795949039616_n
44981032_357565701478151_7833923754089512960_n
44981032_357565701478151_7833923754089512960_n
Previous Next Play Pause
1 2 3

Фотовиставка "Про що говорить каміння?"

20 November 2019, 9:26 am
There is no translation available.

У бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, за підтримки кафедри туризму та країнознавства, з 25.11.2019 р. по 06.12.2019 р. буде проходити фотовиставка "Про що говорить каміння?"

Запрошуються усі бажаючі!

Картинки по запросу клуб командор про каміння

До уваги студентів!!!

20 November 2019, 9:21 am
There is no translation available.

Міжнародна практика в Турецькій Республіці.

21 листопада 2019 року об 11:30 в актовій залі ДонНУЕТ відбудеться презентація програми міжнародної студентської практики в Турецькій Республіці.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів ДонНУЕТ!

Телефон для довідок: (098)-793-69-41 Чепурнова Анастасія.

Картинки по запросу міжнародна практика

Запршуємо на засідання Speaking Club

19 November 2019, 5:39 pm
There is no translation available.

20 листопада 2019 року о 09.00 в ауд 505 відбудеться засідання Speaking Club.

Запрошуються усі бажаючі!

Картинки по запросу Speaking Club