Адаптаційний тиждень

4 September 2017, 12:57 am
Published in Announcements
Read 963 times
There is no translation available.

АДАПТАЦІЙНИЙ ТИЖДЕНЬ

Порядок денний

Актова зала

9.30 – Боротьба з плагіатом і академічна чесність в ДонНУЕТ (доповідач: доц. кафедри міжнародної економіки та туризму, к.е.н., Шамрін Р.В.)

9.45 – Система електронного забезпечення навчання в Університеті (доповідач: доц. кафедри міжнародної економіки та туризму, к.е.н., Шамрін Р.В.)

10.00 – Ознайомлення з офіційним сайтом ДонНУЕТ (доповідач: доц. кафедри міжнародної економіки та туризму, к.е.н., Шамрін Р.В.)

 

10.15-10.30 - перерва

10.30 – Організація навчального процесу в Університеті (доповідач: в.о. керівника навчального відділу Снігур К.В.)

10.45 – English learning thought interactive activities (доповідач: доц. кафедри іноземної філології та перекладу, к.п.н., Остапенко С.А.)

10.55 – Антикорупційна діяльність Університету (доповідач: зав. кафедри загальноінженерних дисциплін та обладнання, к.т.н., Возняк А.В.)

11.10 - Громадська, патріотична, культурна та спортивна діяльність Університету (доповідач: доц. кафедри обліку та аудиту, к.е.н., Штик Ю.В.)

11.20 – Студентське самоврядування Університету: діяльність та особливості функціонування (доповідач: студент 3 курсу, групи МН-15, Мачихін С.)

11.30 – Особливості бібліотечного обслуговування студентів Університету (доповідач: бібліотекар І категорії, Мачульська М.І.)

11.40 – 12.00 перерва

  1. 00 – Робота з директорами навчально- наукових інститутів

             

Rate this item
(2 votes)
 

Our parthners

Responsive Photo Gallery for K2

Літня школа InLiberty в ГрузіїПрограма практики та программа стажування від NestleВікіпедія: Вікі любить музикуКонкурс дослідницьких проектів від Facebook в області вивчення рівня світової грамотності.Бакалаврські стипендії для широкого кола спеціальностей на навчання в Memorial University of Newfoundland (Канада).ІІІ Міжнародна науково-практична конференція VII Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Державна установа