ПТБД-19-ма_В

23 September 2019, 10:41 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Економічна діагностика  О.В. Коровіна  лк  313 

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Інноваційний розвиток  О.М. Данкєєва  лк  314 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Інноваційний розвиток О.М. Данкєєва  пр  314 

10.30-11.50

2

 Економічна діагностика Л.Д. Костакова  пр  232-а 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19-ма_Н

23 September 2019, 10:14 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19-ма_В

23 September 2019, 10:13 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19-ма_Н

23 September 2019, 10:09 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Ринок фінансових послуг  Ю.Ф. Гудзь лк  402 

12.30-13.50

3

Ринок фінансових послуг Ю.Ф. Гудзь пр 402

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Страховий менеджмент Н.О. Слободянюк  лк  313 

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін лк  232-в 

10.30-11.50

2

 Методологія наукових досліджень  Р.В. Шамрін  лк  232-в

12.30-13.50

3

Методологія наукових досліджень   Р.В. Шамрін пр  232-в 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Страховий менеджмент  М.О. Юнацький  пр  510 

14.00-15.20

        4 Фінансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 

15.30-16.50

5

 Фінансовий менеджмент М.О. Юнацький  лк  510

17.00-18.20

6

ФІнансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 
           

ФІН-19-ма_В

23 September 2019, 10:05 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Ринок фінансових послуг  Ю.Ф. Гудзь лк  402 

12.30-13.50

3

Ринок фінансових послуг Ю.Ф. Гудзь пр 402

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Страховий менеджмент Н.О. Слободянюк  лк  313 

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Страховий менеджмент  М.О. Юнацький  пр  510 

14.00-15.20

        4 Фінансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 

15.30-16.50

5

 Фінансовий менеджмент М.О. Юнацький  лк   510

17.00-18.20

6

ФІнансовий менеджмент  М.О. Юнацький  лк  510 
           

ОО-19-ма_Н

23 September 2019, 10:00 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами   М.Т. Шендригоренко лк  512-1 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Методологія наукових досліджень Р.В. Шамрін лк 232-в

10.30-11.50

2

Методологія наукових досліджень Р.В. Шамрін лк 232-в

12.30-13.50

3

 Методологія наукових досліджень О.М. Данкєєва  пр  232-в 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М.Т. Шендригоренко пр 512-1

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19-ма_В

23 September 2019, 9:52 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

14.00-15.20

4

 Наукова українська мова С.К. Ревуцька  лк  402 

15.30-16.50

5

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами   М.Т. Шендригоренко лк  512-1 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Наукова українська мова С.К. Ревуцька пр 403

12.30-13.50

3

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова лк 402

14.00-15.20

4

Сталий розвиток  Т.В. Кожухова  лк  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

10.30-11.50

2

Облік ЗЕД Ю.В. Штик лк 512-1

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами М.Т. Шендригоренко пр 512-1

14.00-15.20

4

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств  Ю.Г. Бочарова  лк  314 

15.30-16.50

5

 Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємств В.О. Кошель  пр  314 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-18_Н

23 September 2019, 8:59 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Облікова політика Л.Я. Шевченко пр 512-1

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

 Господарське право І.В. Шульженко  пр  311 

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-18_В

23 September 2019, 8:57 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика  О.К. Копайгора  лк  314 

10.30-11.50

2

Облікова політика Л.Я. Шевченко лк 512-1

12.30-13.50

3

Статистика О.С. Ляшенко пр 403

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика   Т.В. Квітка пр 403 

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Господарське право І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Статистика  О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

        4        

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19-ск_Н

23 September 2019, 8:53 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 314

10.30-11.50

2

Мікроекономіка О.М. Данкєєва лк 314

12.30-13.50

3

Мікроекономіка   О.М. Данкєєва пр  314 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Статистика О.К. Копайгора лк 314

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова лк 507

12.30-13.50

3

 Статистика  О.С. Ляшенко пр   403

14.00-15.20

4

Підприємництво  Д.Р. Калініченко  пр  407 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика  Т.В. Квітка  пр 403

10.30-11.50

2

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика Т.В. Квітка пр 403

12.30-13.50

3

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства) Л.Д. Костакова лк

502

14.00-15.20

4

Товарознавство (Теоретичні основи товарознавства)   Л.Д. Костакова  лк  502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Господарське право  І.В. Шульженко  лк  311 

10.30-11.50

2

Господарське право І.В. Шульженко  пр 311

12.30-13.50

3

Математика для економістів: теорія ймовірності та математична статистика В.М. Серебреников лк 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Статистика О.С. Ляшенко  пр  403 

10.30-11.50

2

Організація торгівлі В.В. Барабанова пр 506

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6