ГМБ-19_В

24 September 2019, 8:11 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька  пр 402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_Н

24 September 2019, 7:57 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова  С.К. Ревуцька  пр  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Філософія К.В. Ніколенко пр  408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_В

24 September 2019, 7:51 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова  С.К. Ревуцька  пр  407 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр 313

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Політична економія О.М. Данкєєва пр  408

14.00-15.20

4

Політична економія О.М. Данкєєва пр  314 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова С.А. Остапенко / Н.В. Рибалка  пр  506 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова С.К. Ревуцька пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  403 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_Н

24 September 2019, 7:48 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Філософія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_В

24 September 2019, 7:45 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_Н

24 September 2019, 7:43 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_В

24 September 2019, 7:39 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр 505

15.30-16.50

5

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  505 

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

 Іноземна мова Д.В. Фурт  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_Н

24 September 2019, 7:37 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_В

24 September 2019, 7:36 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-19_Н

24 September 2019, 7:29 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

Політична економія Ю.Г. Бочарова  лк  313

12.30-13.50

3

Історія української державності та культури О.М. Романуха пр  506

14.00-15.20

4

 Вища математика Т.В. Квітка  пр  408 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова І.Ю. Сіняговська / Н.В. Рибалка  пр  507 / 401 

10.30-11.50

2

 Філософія К.В. Ніколенко  лк  313 

12.30-13.50

3

Ділова українська мова В.М. Зінченко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика  Т.В. Квітка  пр  408 

10.30-11.50

2

Політична економія О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Філософія  К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6