ТРГ-19_Н

24 September 2019, 8:40 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 408

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр 501

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр 501

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-19_В

24 September 2019, 8:37 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Основи кулінарної майстерності О.О. Сімакова лк 506

14.00-15.20

4

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  506 

15.30-16.50

5

 Основи кулінарної майстерності  О.А. Боднарук пр  506 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_Н

24 September 2019, 8:35 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи туризмознавства Г.О. Горіна  лк 313

12.30-13.50

3

 Основи туризмознавства Г.О. Горіна  пр  313 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 506

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_В

24 September 2019, 8:27 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

12.30-13.50

3

 Основи кулінарної майстерності О.О. Сімакова  лк  505 

14.00-15.20

4

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  408 

15.30-16.50

5

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  408 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи туризмознавства Г.О. Горіна лк 313

12.30-13.50

3

 Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка  пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_Н

24 September 2019, 8:27 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_В

24 September 2019, 8:24 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_Н

24 September 2019, 8:17 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фізика О.М. Чернікова лк 101

10.30-11.50

2

Фізика О.М. Чернікова лк 101

12.30-13.50

3

Фізика О.М. Чернікова пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 408

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

 Нарисна геометрія Л.О. Цвіркун  пр  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика О.К. Копайгора пр 507

12.30-13.50

3

 Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_В

24 September 2019, 8:11 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фізика О.М. Чернікова лк 101

10.30-11.50

2

Фізика О.М. Чернікова лк 101

12.30-13.50

3

Фізика О.М. Чернікова пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія  Л.О. Цвіркун  лк  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_Н

24 September 2019, 7:57 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

 Основи наукових досліджень (з 23.03) Л.Д. Костакова  пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія  К.В. Ніколенко  пр  408 

10.30-11.50

2

 Макроекономіка Ю.В. Яковенко  пр  408 

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_В

24 September 2019, 7:51 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія  К.В. Ніколенко  пр  408 

10.30-11.50

2

 Макроекономіка Ю.В. Яковенко  пр  408 

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_Н

24 September 2019, 7:48 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  лк  311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора  пр  309

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФІН-19_В

24 September 2019, 7:45 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

 Іноземна мова  Д.В. Фурт пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  лк  311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології   О.К. Копайгора пр  309 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

 Психологія К.В. Ніколенко  пр  408 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_Н

24 September 2019, 7:43 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова  пр  402 

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03) Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ОО-19_В

24 September 2019, 7:39 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Іноземна мова  Д.В. Фурт  пр  510 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  лк 311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт  пр 505

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко  лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_Н

24 September 2019, 7:37 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03)  Л.Д. Костакова  пр  402 

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03)  Л.Д. Костакова  пр   402

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МН-19_В

24 September 2019, 7:36 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія  К.В. Ніколенко лк  313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-19_Н

24 September 2019, 7:29 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка

О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03)   Л.Д. Костакова пр  402 

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03)  Л.Д. Костакова пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова  І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова  І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МК-19_В

24 September 2019, 7:23 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова І.Ю. Сіняговська/Н.В. Рибалка пр 507/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

10.30-11.50

2

Макроекономіка Ю.В. Яковенко пр 408

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_Н

24 September 2019, 7:19 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03)  Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ПТБД-19_В

24 September 2019, 7:16 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора   лк 311 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 505

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

Іноземна мова Д.В. Фурт пр 510

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_Н

24 September 2019, 7:15 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03) Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕК-19_В

24 September 2019, 7:10 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора  пр  309 

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія  К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_Н

24 September 2019, 7:06 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

Основи наукових досліджень (з 23.03) Л.Д. Костакова  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

 Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

МЕВ-19_В

24 September 2019, 6:57 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко/Н.В. Рибалка пр 506/401

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва пр 314

12.30-13.50

3

Психологія К.В. Ніколенко пр 408

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_Н

24 September 2019, 6:52 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 408

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства та основи теорії мовної комунікації С.К. Ревуцька пр 505

12.30-13.50

3

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

 Основи інформатики та прикладної лінгвістики (з 11.02 і по 07.04) О.С. Ляшенко  лк  308 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко пр 502

12.30-13.50

3

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 401

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Основи інформатики та прикладної лінгвістики Д.В. Фурт пр 309

12.30-13.50

3

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко пр 502

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

10.30-11.50

2

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 506

12.30-13.50

3

 Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 506

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ФП-19_В

24 September 2019, 6:45 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 408

10.30-11.50

2

Вступ до мовознавства та основи теорії мовної комунікації С.К. Ревуцька лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови   Н.В. Рибалка пр  408 

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

 Основи інформатики та прикладної лінгвістики (з 11.02. і по 07.04.) О.С. Ляшенко  лк  308 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Історія зарубіжної літератури Г.М. Удовіченко лк 502

12.30-13.50

3

Практичний курс другої іноземної (німецької) мови Н.В. Рибалка пр 401

14.00-15.20

4

 Практичний курс другої іноземної (німецької) мови  Н.В. Рибалка пр  401

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Основи інформатики та прикладної лінгвістики Д.В. Фурт пр 309

12.30-13.50

3

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

10.30-11.50

2

Практичний курс з основної (англійської) мови С.А. Остапенко пр 502

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19-ск_Н

23 September 2019, 11:40 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування  Л.О. Цвіркун пр 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Гідрогазодинаміка В.В. Перекрест лк 306

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Гідрогазодинаміка В.В. Перекрест лк 306

14.00-15.20

4

Гідрогазодинаміка  В.В. Перекрест лк 306

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Трудове право І.В. Шульженко пр 403

14.00-15.20

4

Трудове право І.В. Шульженко лк 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

Гідрогазодинаміка В.В. Перекрест лк 306

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19-ск_В

23 September 2019, 11:29 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  лк  232-в 

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

14.00-15.20

4

Гідрогазодинаміка   В.В. Перекрест  лк 306 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна пр 311

14.00-15.20

4

 Трудове право І.В. Шульженко лк 403

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

 Гідрогазодинаміка  В.В. Перекрест лк  306 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19-ск_Н

23 September 2019, 11:22 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Трудове право  І.В. Шульженко  пр  403 

14.00-15.20

4

Трудове право  І.В. Шульженко  лк 403 

15.30-16.50

5

Теорія механізмів та машин (06.02,13.02, 20.02)   О.В. Омельченко/О.Є. Мельник   105

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

 Теорія механізмів та машин (07.02) О.В. Омельченко    105 

14.00-15.20

4

Теорія механізмів та машин (07.02) О.Є. Мельник    105 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19-ск_В

23 September 2019, 11:15 pm
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-а

10.30-11.50

2

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун лк 308

12.30-13.50

3

Системи автоматизованого проектування Л.О. Цвіркун пр 308

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко лк 313

10.30-11.50

2

Цівілізаційні трансформації сучасності К.В. Ніколенко пр 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

 Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна  лк  232-в 

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці Д.П. Заікіна лк 232-в

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

Безпека життєдіяльності та основи охорони праці  Д.П. Заікіна  пр  311 

14.00-15.20

4

Трудове право  І.В. Шульженко  лк  403 

15.30-16.50

5

 Теорія механізмів та машин (06.02,13.02, 20.02) О.В. Омельченко/О.Є. Мельник    105 

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Опір матеріалів О.Є. Мельник лк 102

10.30-11.50

2

Опір матеріалів В.В. Перекрест пр 101

12.30-13.50

3

Теорія механізмів та машин (07.02) О.В. Омельченко   105

14.00-15.20

4

Теорія механізмів та машин (07.02)  О.Є. Мельник     105

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6