Class Schedule

Class Schedule (98)

ТРГ-19_Н

24 September 2019, 8:40 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 408

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр 501

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія О.Л. Яковчук пр 501

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТРГ-19_В

24 September 2019, 8:37 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Харчова хімія та біохімія Ю.А. Горяйнова лк 501

12.30-13.50

3

Основи кулінарної майстерності О.О. Сімакова лк 506

14.00-15.20

4

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  506 

15.30-16.50

5

 Основи кулінарної майстерності  О.А. Боднарук пр  506 

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_Н

24 September 2019, 8:35 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи туризмознавства Г.О. Горіна  лк 313

12.30-13.50

3

 Основи туризмознавства Г.О. Горіна  пр  313 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 506

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГРС-19_В

24 September 2019, 8:27 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.О. Сімакова лк 505

12.30-13.50

3

 Основи кулінарної майстерності О.О. Сімакова  лк  505 

14.00-15.20

4

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  408 

15.30-16.50

5

 Основи кулінарної майстерності О.А. Боднарук  пр  408 

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

12.30-13.50

3

Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи туризмознавства Г.О. Горіна лк 313

12.30-13.50

3

 Харчова хімія Ю.А. Горяйнова лк 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Д.В. Фурт/Н.В. Рибалка  пр 505/401

10.30-11.50

2

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень та інтелектуальна власність О.Л. Яковчук пр 505

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_Н

24 September 2019, 8:27 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Хімія Ю.А. Горяйнова пр 501

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ЕМБ-19_В

24 September 2019, 8:24 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Історія української державності та культури О.М. Романуха лк 313

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Фізика В.М. Здещіць лк  510

14.00-15.20

4

Фізика  В.М. Здещіць   пр  510

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова  Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 313

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 510

14.00-15.20

4

Історія української державності та культури  О.М. Романуха  пр  313 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  407 / 401 

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

 Іноземна мова Г.М. Удовіченко / Н.В. Рибалка  пр  510 / 401 

10.30-11.50

2

 Хімія Ю.А. Горяйнова лк  501

12.30-13.50

3

Вища математика О.К. Копайгора пр 402

14.00-15.20

4

Вища математика  О.К. Копайгора  пр  402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

 Ділова українська мова С.К. Ревуцька  пр  402 

10.30-11.50

2

Ділова українська мова   С.К. Ревуцька пр  402 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_Н

24 September 2019, 8:17 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фізика О.М. Чернікова лк 101

10.30-11.50

2

Фізика О.М. Чернікова лк 101

12.30-13.50

3

Фізика О.М. Чернікова пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 408

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М. Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

 Нарисна геометрія Л.О. Цвіркун  пр  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

       

10.30-11.50

2

Вища математика О.К. Копайгора пр 507

12.30-13.50

3

 Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ГМБ-19_В

24 September 2019, 8:11 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Фізика О.М. Чернікова лк 101

10.30-11.50

2

Фізика О.М. Чернікова лк 101

12.30-13.50

3

Фізика О.М. Чернікова пр 101

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Академічне письмо В.М. Зінченко лк 311

12.30-13.50

3

Академічне письмо В.М Зінченко пр 311

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 407

10.30-11.50

2

Нарисна геометрія  Л.О. Цвіркун  лк  306 

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова Г.М. Удовіченко пр 510

10.30-11.50

2

       

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

10.30-11.50

2

Вища математика В.М. Серебреников лк 232-в

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології  О.К. Копайгора пр  309 

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_Н

24 September 2019, 7:57 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

Основи наукових досліджень (з 09.03) Л.Д. Костакова пр 402

14.00-15.20

4

 Основи наукових досліджень (з 23.03) Л.Д. Костакова  пр 402 

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія  К.В. Ніколенко  пр  408 

10.30-11.50

2

 Макроекономіка Ю.В. Яковенко  пр  408 

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

ТУР-19_В

24 September 2019, 7:51 pm Written by
Published in Class Schedule
There is no translation available.

День

Час

Номер пари

Назва предмету

Викладач

Вид заняття

Аудиторія

Понеділок

9.00-10.20

1

Основи наукових досліджень С.В. Волошина лк 402

10.30-11.50

2

Макроекономіка О.М. Данкєєва лк 311

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Вівторок

9.00-10.20

1

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора лк 311

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха лк 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Середа

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Організація проведення ділових переговорів О.М. Романуха пр 232-а

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

Четвер

9.00-10.20

1

Іноземна мова С.А. Остапенко пр 506

10.30-11.50

2

Психологія К.В. Ніколенко лк 313

12.30-13.50

3

       

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6

       
           

П’ятниця

9.00-10.20

1

Психологія  К.В. Ніколенко  пр  408 

10.30-11.50

2

 Макроекономіка Ю.В. Яковенко  пр  408 

12.30-13.50

3

Інформатика та інформаційні технології О.К. Копайгора пр 309

14.00-15.20

4

       

15.30-16.50

5

       

17.00-18.20

6